To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Sklep vectorebike.com - zamówienie grupowe

ap0f1s - Nie 13 Mar, 2016
Temat postu: Sklep vectorebike.com - zamówienie grupowe
Na razie gadam z kolegą czy da radę zapłacić na miejscu. Wtedy taniej. Jak się nie uda to kupie przez strone. Eryk widzę, że tez jest zdecydowany mieszka blisko mnie także pewnie kupimy. Tylko nie wiem czy nie lepiej teraz kupić póki jest niby jakaś promocja:D 35$
Mam nadzieje, że nie płaci się nic vatu przy takiej cenie.

atomek1000 - Nie 13 Mar, 2016

Vat przecież płaci niemiec, strefa euro jest, nie przywozisz z rosji tylko z shengen więc już raz zapłaciłeś vat i wszystko jest ok.
A jaką cenę finalnie płacisz? Jeżeli na miejscu jest taniej to może jakiś group buy zrobić na forum i obniżyć cene :lol:

tas - Nie 13 Mar, 2016

ap0f1s, jak będziesz załatwiać to podpytaj o amortyzator, chętnie bym przytulił tego Vulcano.
I tak go miałem kupować na ebay z australii.

ap0f1s - Nie 13 Mar, 2016

Chodzi ci o DNM Volcano USD-8? CO jest teraz niby za 399usd
tas - Nie 13 Mar, 2016

tak, muszę taki kupić do projektu bajka na blogu
ap0f1s - Nie 13 Mar, 2016

Teraz wchodzi jedynie opcja kupna przez stronę, gdyż kolega raczej nie będzie miał ponad 10tys gotówki:D
Więc na razie mamy:
1x max-e
3x midi-e
4xbms
3x-coil 30a
DNM Volcano USD-8
Zobaczymy co zaoferują.

Eryk1000 - Nie 13 Mar, 2016

Do Moniachium nie ma daleko kilka godzin jazdy ;) Byle by graty były do odebrania tam na miejscu. No nic na razie trzeba dopytać ceny, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
ap0f1s - Nie 13 Mar, 2016

Jeżeli się nie uda nic sensownego utargować przy takim zamówieniu to też nie ma sensu kupować wszystko jako całość. Zobaczymy co odpiszą.
Tutaj chodzi już o kurs walut jak najkorzystniej płacić.
Akurat do eryka i tasa nie mam daleko także tutaj bez wysyłania ode mnie się obejdzie.
Może tak blisko nie jest koło 800 km:D

sietaz - Nie 13 Mar, 2016

Też bym vulcano wziął jakby zeszli z ceny oraz ten podwójny hebel oraz piaste na dwie tarcze. Jeżeli będą naprawdę fajne ceny to po dwie sztuki. Oczywiście może zdarzyć się,że te ceny są z minimalną marżą
ap0f1s - Nie 13 Mar, 2016

Racja może tak być, że nie zejdą z ceny
To napisz co chcesz:D Jak się to nazywa.
Tylko potrzebuje tutaj decyzji, że biorę jak cena będzie odpowiadać. Gdyż będę pisał maila do gościa a za chwile, a jednak tego nie biorę :D

Na razie ceny czysto ze strony:
Max-e 699$ 1x
Midi-e 599$ 3x
bms- 105$ 4x
coil 30a 45 $ 3x
Volcano 399$ 1x

Wychodzi całkiem ładna suma.

sietaz - Nie 13 Mar, 2016

Zastanawia mnie czy oni przenieśli się do Niemiec czy w może jednak są na Ukrainie i robią przez nią przerzut. Jeżeli opcja druga to mógłbym odebrać tam. Kto wie - może wtedy byłoby jeszcze taniej :)
ap0f1s - Nie 13 Mar, 2016

Nie rozumiem. To oni mieli(mają) sklep na ukrainie? W sumie rama vektor pochodzi z właśnie z Ukrainy. Co ty jedziesz gdzieś "w biznesie" w tamte strony czy jesteś kierowcą?
sietaz - Pon 14 Mar, 2016

Cytat ze strony vectora
"The company was founded in 2012 in Western Ukraine designing and producing of e-bikes. Currently located in Munich...
Our workshop and manufacturing facilities are located in Western Ukraine."

Znajomy jest z Ukrainy, ma tam swój biznes. Przy takim zamówieniu pojechałbym osobiście - tam jeden dzień czy dwa straty to żaden problem

Próbujmy - ja chcę tego samego amora co Tas

ap0f1s - Pon 14 Mar, 2016

Więc tak odpisali. Te wasza amory tylko zawyżyły przesyłka miała być za darmo, ale takie gabaryty.
Odpisali na razie z takimi cenami:
Hello,
Here are the prices:
1x adaptto max-e - 689$
3x midi-e - 3x589$ - 1767$
4xbms - 4x105$ -420$
3x charge coil 30a - 3x45$-135$
2xDNM Volcano USD-8 - 2x379$ - 758$
Total:3769$
Delivery to Poland: 114$
Total + shipping - 3883$
We already gave you the lowest prices we can, you can compare them to the prices on our website.


Płatność przez paypal w euro, przelew euro i za pomocą strony
https://transferwise.com niby pierwsza płatność jest za darmo. Nie patrzyłem jeszcze jaki na stronie transferwise jest kurs.

Eryk1000 - Pon 14 Mar, 2016

To specjalnie nie przyszarzeli z zniżkami :P Pewnie mniej już nie dadzą rade zejść....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group