To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Faile i inne wpadki

tas - Pon 14 Mar, 2016
Temat postu: Faile i inne wpadki
Jeśli macie jakieś faile, wywrotki, wybuchy, epickie akcje zakończone spektakularną glebą to weźcie wyślijcie mi to :D

Na koniec roku zmontuję z tego kompilację. Już część ludków wysyła mi takie zajawki (uzbierało się tego z kilkanaście), ale jak ktoś nie wie, a ma i chce się z siebie pośmiać to zapraszam do akcji :)

Pykacz - Wto 15 Mar, 2016

Ja mam kilka zdjęć z mojego ostatniego dzwona ale Ci nie wyślę bo gwarantuję że niejeden po obejrzeniu przestałby jeździć tak jak ja to uczyniłem .
Gawli1 - Śro 23 Mar, 2016

Ja chętnie obejrzę
Pykacz - Śro 23 Mar, 2016

Na razie sprawa jest "rozwojowa" i nie upubliczniam jeszcze fotek. Po zakończeniu podeślę tasowi jeśli będzie chciał. W każdym razie czołówka była taka że auto poszło do kasacji z powodu złamanego dachu i kompletnie zdemolowanego przodu.
tas - Śro 23 Mar, 2016

Spokojnie, na razie zbieram materiały, najszybciej będzie coś gotowego w zimie.
To ma być kompilacja aby się uśmiechnąć i popatrzeć na wszystko trochę z boku, bez podpisów, bez nicków, bez głównych bohaterów. Choć może i refleksja też się u niektórych pojawi na widok nie zamierzonych back flipów :mrgreen:

spj - Czw 24 Mar, 2016

Szkoda, że tego nikt nie filmował jak raz w mieście na elektryku fiknąłem glebę. Taką glebę, że aż uszkodziłem manetkę przyspieszenia jak szorowała kierownica o asfalt. A może dobrze, że tego nikt nie filmował :mrgreen:
bartek24m - Sob 01 Paź, 2016

miałem 4 wywrotki w tym 1 przy prędkości powyżej 50 km/h
umbur - Pią 30 Gru, 2016

Jak tam nasza kompilacja? Koniec roku mamy :smile: .
Stanek271 - Czw 11 Sty, 2018

Gdzie można obejrzec gotowy filmik z wywrotek :wink:
umbur - Czw 11 Sty, 2018

Stanek271 napisał/a:
Gdzie można obejrzec gotowy filmik z wywrotek :wink:

Ciągle czekamy... :smile:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group