To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Rajd przez Bielsko.

umbur - Śro 16 Mar, 2016
Temat postu: Rajd przez Bielsko.
Jak Tas powiedział przez weekend ma być ładna pogoda no i można by się przejechać. Pewnie będzie to niedziela. Jako, że po Żywcu ostatnio jeździliśmy, teraz padło na Bielsko. Rzuciłem propozycją startu spod ronda w Buczkowicach. Jeśli są chętni, dajcie znać.
tomoaza - Śro 16 Mar, 2016
Temat postu: Rajd.
Ja się piszę jak co.
tas - Śro 16 Mar, 2016

jak nie będzie padać to będę
ap0f1s - Śro 16 Mar, 2016

Mam blisko do Bielska. Ale jak wy wyskoczycie z takimi bajkami a ja z małym akusem jeszcze przyjdzie teren z moim zawieszeniem to raczej nie ma szans.
Trzeba robić swojego bajka bo widzę, że ekipa się znajdzie.

Bysiu22 - Śro 16 Mar, 2016

Ja się piszę, chyba że by lało to nie.
tkoko - Śro 16 Mar, 2016
Temat postu: Re: Rajd przez Bielsko.
umbur napisał/a:
.... teraz padło na Bielsko. Rzuciłem propozycją startu spod ronda w Pietrzykowicach. Jeśli są chętni, dajcie znać.

Z ciekawości spytam o planowaną trasę (przez Wilkowice czy może Czaniec)? Jaką planujecie prędkość przelotową na trasie? Jak będzie ciepło to być może zaszaleję moją 250ką i przynajmniej obejrzę wasze KW :mrgreen:

tas - Śro 16 Mar, 2016

Ja tam planuję zółwie tempo, jeszcze leczę (drobną) kontuzję :D
pastek5 - Śro 16 Mar, 2016

Myślę sobie że rzucę wszystko i przyjadę :) I to moze z opiekunem ;] We dwóch :D
umbur - Czw 17 Mar, 2016

Na razie w planie jest trasa: Meszna-Bystra-Błonia-Dębowiec, dalej będzie decyzja w zależności od stanu akumulatorów u wszystkich. Szyndzielnia odpada raczej ze względu na śnieg, więc albo zjeżdżamy w kierunku domu, albo dalej w stronę lotniska. Pętla beskidzka też będzie pod śniegiem pewnie, więc wrócimy ścieżkami rowerowymi przez lotnisko.
tas - Czw 17 Mar, 2016

http://www.meteo.pl/um/ph...ntype=0u&id=686
Na horyzoncie zamiecie i zawieje :D

Gawli1 - Pią 18 Mar, 2016

A jak też chciałbym ale ciulate życie praca niescęsna mnie czeka.
umbur - Sob 19 Mar, 2016

Na razie z tego co widzę ma nie padać. Punkt zbiorczy: niedziela 20.03.16, rondo w Buczkowicach, godzina 10:00.
tomoaza - Sob 19 Mar, 2016
Temat postu: rajd
Niestety z przyczyn niezależnych moja obecność jest mało prawdopodobna.
Na kolejne 3 dni zostało mi jedno oko - przypadek losowy.
Sorki do następnego.

tkoko - Nie 20 Mar, 2016

Mam nadzieję że nie zmarznę "na darmo" jadąc do Buczkowic bo za chwilę wyjeżdżam z domu :mrgreen:
tkoko - Nie 20 Mar, 2016

Ja już jestem po obiadku :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group