To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Rajd przez Bielsko.

tas - Nie 20 Mar, 2016

No wiec małe podsumowanie, dopisała ekipa i pogoda. Padło lekko ponad 80km oraz 5.5h w trasie :)




Wszędzie gdzie robiliśmy przystanki - szał, zdjęcia, autografy :)


Oczywiście Umbur złapał snejka :P więc przeprowadziliśmy szybki test pompek. Okazało się, że warto zapłacić 20z za pompkę CO2 :D

----------------------
Szczególne wyrazy uznania dla kolegi tkoko za całokształt, oraz osobny medal w szczególności za to, że na składaczku ze wspomaganiem przejechał z nami 5km trasę enduro TWISTER :D piona!



A dla ludków nie wiedzących jak wygląda TWISTER...

tomoaza - Nie 20 Mar, 2016

Panie i panowie jestem pełen podziwu dla kolegi tkoko za jego postawę i samozaparcie - wielki szacun i pokłony. Złoty medal to za mało.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wspólny wypad.
Powrót zakończył się o własnych siłach z pomocą holowania przez kolegę Umbura.
Do następnego.

Tomas - Nie 20 Mar, 2016

Fajnie. Z chęcią bym zobaczył wasze maszynki na zlocie :smile:
umbur - Nie 20 Mar, 2016

Trasa wyszła fajnie. Doszła Kozia i Twister, a później zjazd z Dębowca na lotnisko, przejazd przez os. Beskidzkie do Gemini i znowu Bystra. Dużo szutrów i błota. Jak wcześniej było już mówione ukłon w stronę Tkoko. Dzięki Panowie za test pompek, chociaż z tą za 20zł na CO2 to nie do końca, bo nie została w końcu użyta :grin: . No i po dzisiejszych postojach można spokojnie zakładać, że dojdzie nam kilku nowych zapaleńców na forum :cool: .
Mechano - Nie 20 Mar, 2016

Fajnie się bawicie :shock: tas ile energii zostało po wyprawie w akumulatorach?
Właśnie w takich warunkach chciałbym kiedyś objeżdżać mojego krossa fr2 (jak już go złożę, ale jeszcze chwila minie :P ).
Szacun dla wszystkich!

tas - Nie 20 Mar, 2016

Mnie zostało 66%, ale reszcie różnie (różne aku, różna odległość od domu), np tomoaza jechał na pych, Emil wrócił na ostatniej Ah, a pastek miał jeszcze 30%
pastek5 - Nie 20 Mar, 2016

Dzięki Chłopaki za wypad i za wspaniałych Przewodników:) Było niesamowicie, a szczegolnie zjazd TWISTEREM rewelka :) Szacunek dla Pana na 250-ce .
Co do aku to jeszcze te 30% mialem i pojechałem sobie poskakac po górkach na Matysce az do wyssania % :)
DZIEKI JESZCZE RAZ, CZEKAM NA KOLEJNY ZLOCIK I POZDRAWIAM WSZYSTKICH :) )

Bysiu22 - Nie 20 Mar, 2016

Było ekstra, wrzucam wspólną fotkę z Koziej, mi zostało po 84km 49% więc jest gites, dzięki i pozdrawiam :) Kolega tkoko naprawdę niesamowity :)


emil1906 - Nie 20 Mar, 2016

Pan tkoko pokazał,że ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach,szacun dla Pana! wniósł Pan w tą wycięczkę wiele pozytywnej energii :smile:
To kiedy wracamy na Twister? :grin:

tomoaza - Nie 20 Mar, 2016

Emil1906 - chłopaki zapraszam nawet w tygodniu, jest miejsce, spokój i aku można podładować, a do Koziej parę kilosów.
Jeżeli ktoś jest z daleka od Bielska to i spanie da się załatwić tylko materac się przyda,

emil1906 - Nie 20 Mar, 2016

Dzięki za zaproszenie,napewno wpadniemy :grin:
toft - Nie 20 Mar, 2016

No bo poprostu składaki są najlepsze. Wiem z doświadczenia. Ż dzieciństa. Żaden bmx nie miał podejścia do wigry 3... No:). Tak żę Panowie czas na przesiadki:). No a tak ogólnie fajowa impreza... Też bym pojechał (cruiserem za składakiem) ale rower w częściach a do tego dzieciaki:). Przyjmujecie ebikerów z przyczepkami rowerowymi:)? Pozdro:).
Gawli1 - Pon 21 Mar, 2016

Ja od siebie do Buczkowic mam z 15km no i plus te 80km to bym musiał mieć pojemność aku od chyba 40ah do 60ah 20s. Aktualnie mam możliwość jechanie do max 30km tak już na końcówkę aku. taka lipa. Dużo mi do waszych sprzętów brakuje. Mimo to z tym moim niestety nie zanajlepszym sprzętem mógł bym wam troszkę potowarzyszyć gdyby nie praca kurde :( z której i tak wiele nie dostaje a wyprówam żyły. Może ktoś coś znajdzie dla mnie dorywczego. ??
Anonymous - Pon 21 Mar, 2016

Gratuluję zabawy :D
Patrząc na film przypomniała mi się gra na Spectrum, coś z Gwiezdnych Wojen, gdzie trzeba było przelecieć na ścigaczu powietrznym przez las. Wrażenia podobne :D

tkoko - Pon 21 Mar, 2016

Na począatek pastek5, emil1906 darujcie sobie pana, jak juz coś jestem dziadek :razz: , i przestańcie tyle "piać" na moją cześć. Podziwiajcie raczej "jak mocny" jest silnik 250 watt bo to jego zasługa, ja mu tylko "dopedałowałem' 100 watt :mrgreen: .

Mechano napisał/a:
...ile energii zostało po wyprawie w akumulatorach?....

W moim wypadku na dystansie ~70km "wyssało" 2 aku 36V 280Wh do zera, dzieki czemu sprawdziłem sobie aktualną pojemność obu aku po 2 latach użytkowania.
Oba aku mają ~100% pojemność, częściej użytkowany przyjął 272Wh, mniej użytkowany 288Wh z tym że ten miał też niższe napięcie początkowe ładowania (był bardziej rozładowany). Razem z Kozią Górką (683m) wychodzi 8Wh/km.

emil1906 napisał/a:
...To kiedy wracamy na Twister? :grin: ...

Jak zelektryfikuję starego "górala". Mimo wszystko jazda składakiem z małym rozstawem kół, bez amortyzatorów, wysokim środkiem ciężkości, na gładkich oponach, niezbyt pewnych hamulcach na takiej trasie jest trochę hardkorowa. Na szczęście było bez sniegu i w miarę sucho.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group