To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Dofinansowanie do roweru elektrycznego

sentinel - Śro 16 Mar, 2016
Temat postu: Dofinansowanie do roweru elektrycznego
Czy ktoś orientuje się w temacie dofinansowań do roweru elektrycznego? Byłbym wdzięczny za każdą informację
Mechano - Śro 16 Mar, 2016

A skąd miałyby być te dofinansowania? Jeżeli z jakiegoś instytutu badawczego to musiałby być to pojazd badawczy, który później stałby się ich. W sumie może jakaś firma poszłaby na dostarczenie jakiegoś ich produktu do testów? Tylko, że na początku cokolwiek by to było miało by sporo błędów.
atomek1000 - Śro 16 Mar, 2016

Do wózków inwalidzkich są jakieś dofinansowania lub dotacje.
Tomas - Śro 16 Mar, 2016

Dofinansowanie do Falcona jako środek zmniejszający korki na mieście :mrgreen: To by dobre było :cool:
tas - Śro 16 Mar, 2016

Jakiś ludek kiedyś przyszedł do mnie do warsztatu i mówił, że jest dofinansowanie, ale nie dokończyliśmy rozmowy i się nie dowiedziałem nic.
Anonymous - Śro 16 Mar, 2016

w eu cos bylo, tez gdzies czytalem, nie wiem czy to nie bajka ale chodzilo o pojazd nie spalinowy ,my jednak nalezymy wirtualnie...
toft - Śro 16 Mar, 2016

Z pefronu ponoć można dostać. Koleś co w zabrzu montuje silniki do rowerów ma takie info na stronce ale co i jak to nie wiem dokładnie.
Anonymous - Czw 17 Mar, 2016

z pefronu tylko przy znacznym uposledzeniu i to narzadow ruchu, jest niewielka szansa,dowiadywalem sie. jako osoba z umiarkowana niepelnosprawnoscia mimo przebytych 3 zlaman kregoslupa i licznych przepuklin uciskajacych worek oponowy i rdzen gowno dostalem.jedynie znizke na bilety...
Anonymous - Czw 17 Mar, 2016

Na pewno coś jest na trójkołowe rowery rehabilitacyjne.
sentinel - Czw 17 Mar, 2016

No ja mam znaczny stopień na serce to chyba się nie złapie bo to nijak ma się do kończyn dolnych czy coś w tym stylu ale może coś się uda :)
Anonymous - Czw 17 Mar, 2016

Na serce rower ponoć się nadaje. Szczególnie ze wspomaganiem.
Tomek - Pią 18 Mar, 2016

Na serce to raczej tylko silniczek do wspomagania ok. 250w. Ma on wspomagać w razie jakiegoś bardziej wymagającego odcinka. Tu chodzi o to żeby się ruszać i nie przeciążać.
Anonymous - Pią 18 Mar, 2016

250W to sie do suszarki predzej nadaje,chyba ze ktos lubi sztuke dla sztuki
tkoko - Pią 18 Mar, 2016

medykmtb napisał/a:
250W to sie do suszarki predzej nadaje,chyba ze ktos lubi sztuke dla sztuki

Jeżdżę takim składakiem od 2 lat (po 2 zawałach). Wyjechałem nim nawet na Szyndzielnię ~1000m nad poziomem morza, zostawiając w tyle każdego "górala" którego spotkałem na podjeździe pod górę :mrgreen:

sentinel - Pią 18 Mar, 2016

no zawsze lepszy 250 niż nic prawda? jak jest możliwość to trzeba korzystać, ale coś mi się wydaje ze nikłe szanse bo podzwoniłem w kilka miejsc typu pfron mops itp i nigdzie nie finansują

jednak liczę że może jeszcze ktoś coś wie na ten temat:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group