To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - e-mopi.pl

irrs - Śro 30 Mar, 2016
Temat postu: e-mopi.pl
Znow coś z naszego podwórka:
https://youtu.be/1km83HITLCY
e-mopi.pl

Chyba jeszcze nie bylo tu.

tas - Śro 30 Mar, 2016

coś się dzieje :)
Eryk1000 - Śro 30 Mar, 2016

Wygląda obiecująco, szkoda że brak jakichkolwiek danych, a ilu sponsorów hoho, może to na prototyp na konkurs?
Mechano - Śro 30 Mar, 2016

Ładne :) Ale tak na prawdę to ten filmik nic nie pokazuje. Zwróćcie uwagę w jakim środowisku to pokazują, czysta hala, prawie zero zakrętów i żadnego terenu. Słaba reklama moim zdaniem.
irrs - Śro 30 Mar, 2016

Niech się twórca ujawni i poda więcej szczegółów :)
Ciekawe która to z tych fabryczek:

https://www.nord.com/cms/...en/cp_polen.jsp

Eryk1000 - Śro 30 Mar, 2016

Nowa Sól ;)


http://www.wykop.pl/link/...i-z-nowej-soli/

atomek1000 - Czw 31 Mar, 2016

Zareklamujcie tam nasze forum :razz: Przyjdą trochę pohejtują, że się nie sprzeda :lol: Może być ciekawie
piotr.janica - Czw 31 Mar, 2016

Z uwagi na liczne pytania. Odpowiadam:
Motorower jest w trakcie testów. Silnik BLDC 6KW. Zasięgu oficjalnie nie jestem w stanie określić z uwagi na zbyt mały dystans przejechany przeze mnie. Z obliczeń zasięg wynosi ok. 70 km na tych akumulatorach. Prędkość maksymalna okolo 140 km/h obliczona. Obecnie z uwagi na testowanie wydajności prądowej aktywnego systemu BMS i sterownika starałem się nie przekraczać prędkości 100 km/h.
Śledźcie stronę, oraz facebooka. Na przełomie 2 tygodni wszystko się zmieni. Będę mógł udzielić precyzyjnych odpowiedzi.

pozdrawiam konstruktor E-Mopi

sirgregs - Czw 31 Mar, 2016

Z takimi parametrami to pewnie będzie miało homologację jako motocykl i w połączeniu z ceną powyżej 25 tysięcy złotych stanie się kompletnie niesprzedawalne.
Ciekawią mnie te pedały w motocyklu ;-)
No i czy w ogóle projekt wyjdzie poza fazę prototypu.
Generalnie bardzo fajna konstrukcja i niezła dotacja z unii zapewne ;-P

Yin - Czw 31 Mar, 2016

Trochę optymizmu - zgrabna maszyna, wygląda na dopracowaną, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to nie zabudowany od dołu pakiet - ale może to dla chłodzenia. Myślę że się sprzeda - jak nie u nas to za granicą.
piotr.janica - Pią 01 Kwi, 2016

Spróbuję uderzyć w rynek niemiecki. Dotacji z Unii żadej nie mialem. Rok chodziłem po firmach i prosilem o jakakolwiek formę pomocy. Większość firm wolala wykonać poszczególne części. Większość części jest wykonywana na CNC i zaprojektowana w Inventorze. miejsce gdzie nagrywano ten film to fabryka jednego ze sponsorów i dostawca kół zębatych, które wykorzystalem do budowy przekladni. Przyznam, że w filmie nie ma żadnych informacji. co oczywiście się zmieni w niedalekiej przyszłości. Jeśli ktoś jest zainteresowany wystawiam się na targach Motorshow do 3 kwietnia od 31 marca czyli od wczoraj. Jestem w pawilonie 6.
Jesli chodzi o homolagacje. Zgodzę się przy tej mocy niestety to już jest motocykl. Homologacja w toku. Najpierw musze wykonać badania EMC. Współpracuje z Pimotem (przemysłowy instytut motoryzacyjny)
pozdrawiam

Anonymous - Pią 01 Kwi, 2016

To nie wypada nie pokazać się na zlocie w Żyrardowie. Nie trzeba płacić, a jakaś reklama w świat pójdzie ;)
Nasi forumowi konstruktorzy, też dotacji unijnych nie dostają, a robią pojazdy o bardzo dobrych parametrach, jak na zwykłe rowery elektryczne ;)

sirgregs - Pią 01 Kwi, 2016

Jeżeli zrobiłeś ten projekt samodzielnie a nie jako pracownik dużej firmy z nieograniczonym zapleczem technicznym to tym większy szacun.
Sprzęt wygląda lepiej niż niejeden fabryczny.

irrs - Pią 01 Kwi, 2016

Zlot jak najbardziej, bo później jest się w telewizji, są wywiady i ogólnie sława :)
piotr.janica - Sob 02 Kwi, 2016

A kiedy szykuje się taki zlot?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group