To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - Media Markt Rozpoczyna sprzedaż E-Bike

Aleksander_2 - Czw 31 Mar, 2016
Temat postu: Media Markt Rozpoczyna sprzedaż E-Bike
Holandia: najbliższy poniedziałek 04 kwietnia Media Markt,zaczyna ze sprzedażą rowerów elektrycznych w Holandii. Media Markt startuje z własną marką. Na początek w Holandii. Jest to programem pilotażowym który, jeśli się powiedzie, ma być rozszerzony na wszystkie kraje, które mają sklepy Media Markt.
Cena 669 €
http://www.mediamarkt.nl/...ke-1400149.html

Tomas - Czw 31 Mar, 2016

jakiś link ? :roll:

http://www.mediamarkt.de/de/shop/fischer-2016.html

Jak u nas wprowadzą to się zacznie masówka - kontrole, przepisy, ograniczenia, ubezpieczenia itp, itd :???:

wichura - Pon 18 Lip, 2016

Ale ubezpieczenie takiego eBike nie będzie droższe niż ubezpieczenie np. skutera 125ccm, co przykładowo mnie rocznie wynosi 130zł (OC + opony + Kluczyki + assistance mini).
ale jak dla mnie, wole zapłacić ubezpieczenie które było by obowiązkowe, niż dzieciak miał by mi się wpakować w bok mojego zabytkowego bmw "bo nie zauwazył 5 metrowego okrętu na drodze" i miałbym ise szarpać z jego rodzicami o to, że za żółte blachy na aucie można pójść nawet siedzieć.
A tak, ubezpieczyciel wybecaluje za fakturę naprawy i skończy się na moich nerwach tylko.

ap0f1s - Pon 18 Lip, 2016

To jest właśnie to. Wolałbym sto razy zapłacić ubezpieczenie i mieć spokój w czasie wypadku. A tak to jazda na ebajku to szara strefa wszystko fajnie aż wypadku nie będzie.
Aleksander_2 - Wto 02 Sie, 2016

ale wątek zjechał do rowu temat dotyczy sprzedażny e-bike przez sklep dla ido... cala dostawa zeszła w dwa dni cena cyni cuda
qaz33 - Śro 03 Sie, 2016

Ee ale o co wam chodzi? Kazdy se przeciez moze dzis zaplacic OC za rower i fajnie ze takie prawo wyboru mamy ale przymus to juz cos innego. Po drugie chodzi o wieksze kontrole rowerow elektrycznych ze wzgledu na nadchodzoca masowke i to nie tylko pod wzgledem OC i tego sie boje. Wiadomo ze my interpretujemy prawo po swojemu a oni beda po swojemu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group