To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Gliwice i okolice

maniekrox - Czw 26 Sty, 2017

Ja bym poprosił zdjęcie pod tą najwyższą drewnianą konstrukcją (W polsce albo i na świecie). Bodaj maszt radiowy w Gliwicach:)
toft - Pią 27 Sty, 2017

:) Okej to ja poproszę zimowe zdjęcie z pod wieży widokowej w lesie zmierzającym do Parku Oliwskiego:). Jeździ się tam i biega po obu stronach Spacerowej łączącej Gdańsk Oliwę Z Osową.
Tomas - Pią 27 Sty, 2017

toft napisał/a:
:) Okej to ja poproszę zimowe zdjęcie z pod wieży widokowej w lesie zmierzającym do Parku Oliwskiego:). Jeździ się tam i biega po obu stronach Spacerowej łączącej Gdańsk Oliwę Z Osową.


Tak zwany pachołek :grin: Nie ma sprawy po jedziemy z mańkiem na przejażdżkę to się zrobi. Tylko śniegu u nas juz nie uświadczysz :cool:

maniekrox - Pią 27 Sty, 2017

Dokładnie, z zimowymi widokami może być kłopot:P Jak będziemy w dobrej formie to może zrobimy fotkę ze szczytu wieży :D Ale trzeba do tego bicki potrenować
toft - Pią 27 Sty, 2017

No może jak będzie mało ludzi to się wam uda wjechać.
maniekrox - Pią 27 Sty, 2017

Z wjazdem na górkę pod tą wieżę problemu nie będzie. Mówiłem o fotce z bajkami na szczycie tej wieży, na którą prowadzi sporo schodów :)
toft - Pią 27 Sty, 2017

Zgadza się.A to po schodach nie wjezdzacie:)? Ja to za stary jestem ale widziałem filmik jak gość wjezdzal:).
Mitar - Sob 11 Lut, 2017

A ja korzystając z weekendu zabrałem się za kolejną najmilszą fazę składania , 1 uruchomienie!
Na razie sprawdziłem tylko czy nie ma zwarć i na hura podpiąłem wszystko aby było.
Myślałem że będzie trudniej ale samo-nauka dała radę.

Syn robił za operatora ;) jest moc!



Jeszcze troche mi zostało ale do marca mam nadzieję dam rade wyjechać :)

rejmana - Nie 12 Lut, 2017

Witam
No to owocnego składania wszystkiego,
już niedługo będzie można pojeździć :lol:
Zapowiadają ocieplenie :mrgreen:
Iii..... :lol: :lol: :lol:

toft - Pon 27 Lut, 2017

A ja dziś w lesie spotkalem kolege Owen27:). Odezwij się, że żyjesz:).
Owen27 - Pon 27 Lut, 2017

Żyję, żyję. Jak w niedzielę będzie ładna pogoda to możemy się gdzieś wybrać.
toft - Wto 28 Lut, 2017

Okej, ja jestem wstępnie na tak, z tym że fajno by było jak było parę osób...? Jacyś chętni:)?

Jeszcze kwestia miejsca zbornego oraz celu?

Yin - Wto 28 Lut, 2017

W ten weekend wyjeżdżam ale generalnie jestem na tak :)
Mitar - Śro 01 Mar, 2017

A w jakich okolicach śmigacie?
Yin - Śro 01 Mar, 2017

Zwykle umawiamy się w Katowicach na 3 stawach, ale ostatnio śmigaliśmy w Rudzie Śląskiej:
http://forum.arbiter.pl/v...er=asc&start=75



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group