To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Oświetlenie, przetwornice DC/DC, manetki, panele słoneczne, itp. - jaka latarka na ogniwa 18650

bartek24m - Wto 10 Maj, 2016
Temat postu: jaka latarka na ogniwa 18650
hej uzywal ktos latarki cree xml t6 ?
USA EU Hot E17 CREE XML T6 LED 3800LM Aluminum Zoomable Flashlights Torches lamplight for 18650 Rechargeable or AAA Battery
http://s.aliexpress.com/Z7vayqey
(from AliExpress Android)


jest to odpowiednik tej convoy s2
myslicie ze jest jakas roznica ?

moze moderator przeniesc ten temat do dzialu oswietlenie ?
przepraszam za pomylke

Adam Wysokiński - Wto 10 Maj, 2016

Convoyowi oczywiście ustępuje ale świeci nieźle jak za tą cenę. Ja preferuję bez zooma bo dają więcej swiatła
legend - Wto 10 Maj, 2016

O ten Convoy chodzi?

http://www.aliexpress.com...33-8b78d7cd106f

maciex93 - Wto 10 Maj, 2016

To jest oficjalny sklep http://pl.aliexpress.com/store/330416
krystian91 - Pon 26 Wrz, 2016

Cześć. Może temat stary ale polecam tą latarkę. Dość dużo zużywa energii ale jest bardzo mocna i wytrzymała na upadki.
henio - Śro 14 Lut, 2018

Na krótkie "pod koła" polecam Convoy S2+ z reflektorem OP i z kolimatorem 60x20, a na długie Convoy C8 z dioda XP-L V6 3C z SOCZEWKĄ i też z OP. Obie latarki z nowym 3way.

Latarka z pierwszego postu to wywalenie kasy w błot. No chyba, że chcesz być tylko widocznym, a nie widzieć :cool:

ap0f1s - Czw 15 Lut, 2018

Dla mnie najlepsze rozwiązanie to dwie lampli 5, 7 cree i przetwornica dc boost I regulacja światła za pomocą potencjometru. Do tego uchwyty na kiere do go pro. Nie muszę się wtedy przejmować i klikać po kilka razy żeby znaleźć odpowiedni tryb. Tylko pokrętłem sobie ustawiam moc.







henio - Pią 16 Lut, 2018

@ ap0f1s,
No nie głupie rozwiązanie. A ten potencjometr na "baku" jakby jeszcze był przy prawym kciuku i poziomy to by było miodzio. Nie puszczałbyś kierownicy by zmienić natężenie światła.

ap0f1s - Pią 16 Lut, 2018

Wiesz gdzie to dasz to twoja wola. To już kwestia zamontowania potencjometru. Można zamiast tej niebieskiej gumki w lampce, gdzie kiedyś był przycisk do włączenia, dać potencjometr.
Tomasz1973 - Pon 13 Maj, 2019

[quote="ap0f1s"]Dla mnie najlepsze rozwiązanie to dwie lampli 5, 7 cree i przetwornica dc boost I regulacja światła za pomocą potencjometru. Do tego uchwyty na kiere do go pro. Nie muszę się wtedy przejmować i klikać po kilka razy żeby znaleźć odpowiedni tryb. Tylko pokrętłem sobie ustawiam moc.


Witam
Czy możesz coś więcej napisać o tej przetwornicy z możliwością regulacji napięcia?
Jakie nap zasilania u mnie będzie pakiet 20S 80V?
Lampki maja nap max 8,4V prawda?
Łączna moc 3,5A x 8,4V = 59W co to za układ?

WojtekErnest - Czw 16 Maj, 2019

Tomasz1973 napisał/a:
[
Łączna moc 3,5A x 8,4V = 59W co to za układ?

3,5A x 8,4V to 29W.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group