To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Składanie całej elektroniki ebajka i zakończenie projektu

atomek1000 - Czw 12 Maj, 2016

Heh, może aby nie iść w ślady kuzyna zacznij dzisiaj...a nie w piątek 13tego :razz:
PiotrW - Czw 12 Maj, 2016

Cos czuje ze bedzie grubo :)
Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

atomek1000 napisał/a:
Heh, może aby nie iść w ślady kuzyna zacznij dzisiaj...a nie w piątek 13tego :razz:


Hehehehhe, dokładnie!

Kuzyn ma dużo łatwiej, jedyne trudności jakie przychodzą mi do głowy to delikatne problemy manualno zrecznościowe lutowania drobnych elementów, prawda kuzyn?

Kuzyn się wczoraj pyta: "czego może mi zabraknąć?"

Odpowiadam:
* cyna
* przewodów
* koszulek termokurczliwych


No to przysłał zdjęcie kupionych koszulek i pyta:
"Tyle starczy?"


wojciech - Pią 13 Maj, 2016

A więc, wieczorkiem zapraszam na film pt. „Wojciech - odsłona I”
W pierwszej części przeprowadzę (na krótko) test baterii, silnika, sterownika, manetki, watomierza - czy to wszystko zadziała prawidłowo.
@Yin - dzięki :grin:
@zeeltom - poprawność połączeń sprawdzę ze 10 razy :wink:
@Tomas - jak dostanę login od zeeltom to będzie lecieć na livestream
@zeeltom - super :mrgreen: , jak możesz prześlij login na mojego maila
@Eryk1000 - no raczej że długi, pewnie ktoś z Was zaśnie gdy będę lutował kabelki :cool:
@Bujakoto - Panie to Was będą rozpraszać, nie ma nic lepszego od oglądania zgarbionego gościa z najtańszą lutownicą ociekającą cyną :???: i walącym ciepłem z halogena nad jego głową :cool:
@tas - wisisz mi 100 za reklamę 
@Tektronic - ty też 
@atomek1000 - 13tego - piątek - Maj - nie mogło być lepiej  to będzie ważna data dla całej ludzkości :lol:
@PiotrW - oj będzie się działo :smile: przygotowałem gaśnice :???:
@Bujakoto -  przezorny, zawsze ubezpieczony, nie będę pokazywał ile mam kabli 

Jest jedna przeszkoda, która może spowodować, że dzisiaj nie będzie projekcji, a mianowicie: sterownik wczoraj opuściła paczkomat w Gdyni i powinien dzisiaj wylądować u mnie w paczkomacie w Zielonej Górze. Jak nie przyjdzie to będę pił browara razem z Wami.
NAPIĘCIE ROŚNIE - co nie ? :mrgreen: hehehe
:mrgreen: :mrgreen:

Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

wojciech napisał/a:
A
Jest jedna przeszkoda, która może spowodować, że dzisiaj nie będzie projekcji, a mianowicie: sterownik wczoraj opuściła paczkomat w Gdyni i powinien dzisiaj wylądować u mnie w paczkomacie w Zielonej Górze.


Spoko, spoko.
Nie patrz na statusy śledzenia paczki na dole strony inpost.
Na dole są "Poprzednie statusy"

U góry jest aktualny:
Paczka o 07:00 wylądałowała w Zielonej Górze.
Paczkomaty odwiedzane są conajmniej dwa razy dziennie (jeśli są zapchane to znacznie częściej).
Wieczorem sterownik będzie w paczkomacie - bankowo!

ap0f1s - Pią 13 Maj, 2016

Pierwsza konstrukcja zawsze trudna. Sam miałem z moim trochę kłopotów. Byłem całkowicie zielony. Dzięki forum i pytań o błahe rzeczy coś się tam nauczyło i parę konstrukcji już zrobiłem bez większych problemów.
Chociaż z mojej pierwszej konstrukcji jestem najmniej zadowolony, ale już za chwile pyknie 9k km przejechane. Na razie jedna awaria BMS, ale to nie do końca szczelna skrzynka i trochę w kijowym miejscu bms + woda.


Ważne żeby wszystko zrozumieć jak to działa na "chłopski rozum" wtedy wiesz co się spodziewać.
Robić wszystko według schematu, który sobie wydrukować i sprawdzać po kilka razy. Do teraz jak już podłączam BMS i wkładam ładowarkę do aktywacji bms mam stresa czy jest wszystko w porządku.

wojciech - Pią 13 Maj, 2016

Mam sterownik :-) uff
Start 20.00 :-)

Adam Wysokiński - Pią 13 Maj, 2016

Ja już siedzę z flaszką :grin:
barmal - Pią 13 Maj, 2016

Ja chłodzę Tyskie :-)
Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

Hehehe

Ja już zjadłem pół tabliczki czekolady......... a tu ciągle Offline.....

http://original.livestream.com/zlotev

Tomas - Pią 13 Maj, 2016

Podłącze relacje na rzutnik i na ścianę. Rodzina już przyjechała. Wuwuzele gotowe, flaszka się chłodzi :mrgreen:
Anonymous - Pią 13 Maj, 2016

Ma ruszyć o 20-ej. Tak się zastanawiam, co kupić do picia ;)
Tomas - Pią 13 Maj, 2016

No jak co - bateria minimum 4s1p :) 14,7V
Bujakoto - Pią 13 Maj, 2016

Kuzyn chciał przeprowadzić test streeamu i niestety ma problem z połączeniem..... wyskakuje jakiś bliżej niezidentyfikowany problem.

:(

wojciech - Pią 13 Maj, 2016

Nie mogę z fona ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group