To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - nieaktualne.

glebor - Sob 11 Cze, 2016
Temat postu: nieaktualne.
Witajcie. Mam na sprzedaż sterownik 60V 800W prąd max 40A.

Co ciekawe sterownik działa z hallami i bez, posiada funkcję samouczenia, co przy takiej mocy jest raczej rzadko spotykane, sterowany jest manetką.

Z ciekawych funkcji ma opcję 3speed i na tym samym napięciu zasilania daje wyższe obroty silnikowi niż np. sterowniki INFINEON.
Z dodatkowych funkcji ma EABS, ORAZ tempomat sterowany przyciskiem. (a nie automatyczny tak jak miały infineony... tutaj mamy nad nim pełną kontrolę).

Sterownik zakupiłem, ponieważ w planach była nowa konstrukcja, ale zbieram na nową ładowarkę, która potrzebna mi jest do pracy, dlatego oddaje poniżej ceny zakupu w chinach (45$). Sprzedaje za 160zł. Jest fabrycznie nowy, nigdy nie podłączany. Przesyłka zgodnie z cennikiem poczty polskiej.

Link do aukcji, na której zakupiłem kontroller:
http://www.ebay.com/itm/E...5YAAOxy79JSaJx2

data produkcji sterownika 28 marca 2016r.
fotki sterownika:




maniekrox - Sob 11 Cze, 2016

Wiesz czy by działał przy 20s?
glebor - Sob 11 Cze, 2016

trudno powiedzieć, myślę, że zależy od kondensatorów, te wersje wychodziły też na 72 i 84V w tej samej obudowie, więc bardzo możliwe, że zmienione jest tylko napięcie odcięcia, ale to musiałby ktoś bardziej ogarnięty w temacie sprawdzić. Nie bardzo chcę go rozbierać, bo żeby wylazł środek trzeba odkręcić mosfety od obudowy, a potem wiadomo, że pasta już tak dobrze nie złapie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group