To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Wrocław

Lisciasty - Pon 27 Kwi, 2009
Temat postu: Wrocław
Może zaczniemy od wpisywania się kto jest skąd (dzielnica, miejscowość) i jakim sprzętem
dysponuje/zamierza dysponować.
Ja przeważnie siedzę na Sępolnie, samochód się powoli kończy robić, w planach rower :]

Anonymous - Czw 30 Kwi, 2009

Codziennie pokonuję trasę Ołtaszyn - Pilczyce - Ołtaszyn swoim elektrowerem :)
www_3xE_pl - Czw 30 Kwi, 2009

To i ja się dopiszę.

Na codzień mieszkam w centrum - w okolicach placu Jana Pawła II. Biuro od maja będzie przy ul. Sikorskiego, a warsztat tymczasowo przy wyjeździe z Wrocławia w kierunku Obornik Śląskich. Tutaj te jest do obejrzenia nasz elektryczny Smart (w przygotowaniu).

Naszego elektrycznego Peugeot'a 106 Electrique można zobaczyć codziennie na Politechnice Wrocławskiej (użytkowany przez członka rodziny).

Pozostałe auta będą u klientów... ;-)

Anonymous - Wto 21 Wrz, 2010

No to i Ja dołączę do grona wrocławskich entuzjastów EV. Zamieszkuję w okolicy ronda na Powstańców. Poruszam się ciągle doskonalonym EV-Rowerem pędzonym HUBem 500W w tylnym kole.
3rkom - Sob 09 Paź, 2010

Ja mieszkam na Swojczycach (2km od Sępolna), mój EV-GARBUS elektrcznie jest na ukończeniu - w trakcie testowania, wymaga lakierowania i zrobienia tapicerki (najpierw zafundowałem mu remont kapitalny blacharki).
Czy aby go zarejestrować musi być najpierw u lakiernika, czy ktoś ma dane jakiegoś rzeczoznawcy elektryka.

Zbyszek Kopeć - Nie 10 Paź, 2010

To musi być tylko rzeczoznawca samochodowy.
A instalacja musi byc wykonana lub sprawdzona i potwierdzona pisemnie przez elektryka, czyli najlepiej z uprwnieniami SEP do 1 kV - "E".

3rkom - Nie 10 Paź, 2010

Pracuję jako automatyk, ale posiadam uprawnienia SEP 1kV eksploatacyjne, czyli moje oświadczenie wystarczy.
Zbyszek Kopeć - Nie 10 Paź, 2010

Ale rzeczoznawca samochodowy raczej będzie musiał być, chyba że diagności od przeglądów przerabianych aut (w uprawnionej stacji diagnostycznej) sami określą prawidłowość i bezpieczeństwo wykonania przeróbki, np.: że silnik się dobrze trzyma i że akumulatory są prawidłowo mocowane oraz że przy ewentualnym dachowaniu wszystko naraz nie przesunie się na blachy (pojedynczo pokolei ewentualnie może).
bartusia - Czw 26 Sty, 2012
Temat postu: Z Wrocławia
Widzę, że dawno nikogo z Wrocławia nie było. Ja jestem :)
Anonymous - Wto 25 Cze, 2013

witam wszystkich Radek z Osolina :)
30km od wrocka w kierunku mniej wiecej poznania .

jestem w trakcie budowy trabanta z silnikiem bułgara 10kw i trojanach t1275

Passat_EQ - Pon 31 Paź, 2016

Hej.

Czy jest tu jakis mieszkaniec Wrocławia, ktory mogłby pomoc przy budowie roweru?
Na ta chwile potrzebowałbym od kogos pozyczyc silnik na testy sterownika, poniewaz prawdopodobnie moj silnik ma usterke a sterownik jest sprawny.

sunman - Wto 01 Lis, 2016

hej odezwij sie na pW , skad doldnie jestes mysle ze cos poradzimy
tas - Wto 08 Lis, 2016

jeśli wszystko wypali to beskidzka grupa ebajkowa będzie w ten weekend pomykać po Górach Sowich.
Jedziemy szukać złotego pociągu :)

Tomas - Wto 08 Lis, 2016

Pociagu nie ma. Złotego falcona może znajdziecie :mrgreen:
sannis - Wto 08 Lis, 2016

tas napisał/a:
jeśli wszystko wypali to beskidzka grupa ebajkowa będzie w ten weekend pomykać po Górach Sowich.
Jedziemy szukać złotego pociągu :)


Złoty Pociąg to trochę inna lokalizacja ale blisko. Szkoda, że rozebrałem ebika i przełożyłem heble do fata. Tak bym wam pokazał parę fajnych trasek. Gdzie dokładnie jedziecie? Rzeczka?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group