To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Trójmiasto

Tomas - Pon 22 Sie, 2016

Restauracja Parkowa Jelitkowo Gdańsk wpisz gogole. Wejście na plażę nr 72.
tomoaza - Czw 25 Sie, 2016
Temat postu: Wyjazd
Witam.
Uprzejmie informujemy o przybyciu górskiej ekipy w ten weekend do Władysławowa i okolic.
Od piątku do poniedziałku będziemy zwiedzać i podziwiać Wasze okolice.Pozdrawiam serdecznie.

Tomas - Sob 27 Sie, 2016

Władysławowo to kawałek do Trójmiasta jest :) Ale będziecie mieli pogodę idealną chłopaki
kriskov - Sob 27 Sie, 2016

Odwiedziłem kolegów we Władku i się działo :) Zrobiliśmy sporo ciekawych ujęć video wkrótce zmontuje je w całość (materiały kręcone z powietrza w rozdzielczości 4K) ale podsyłam małą zajawkę z gopro co leżało na ziemi, - na niebie wydać sprzęt który ich ścigał
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Dziękuje za możliwość spróbowania co to znaczy Falcon i jak sobie ten sprzęt radzi w terenie bo w drodze powrotnej z Helu wjechaliśmy w las, bardzo ciekawy wszędzie bunkry okopy itp. jak to na terenach byłej bazy wojskowej.

kriskov - Pon 29 Sie, 2016

a tu ujęcie z powietrza :) z plaży gdzieś za Helem
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Tomas - Pon 29 Sie, 2016

Ale chłopaki ładnie plaże zaoraliscie :mrgreen:
Eryk1000 - Pon 29 Sie, 2016

Ładna plaża ;) ebajki po tych zabawach na przegląd :P
tas - Pon 29 Sie, 2016

o dziwo zadnych awarii nawet jak sunelismy wypady po 40km tym paskiem mokrego piasku na styku plazy i morza co chwila wpadajac na fale (slona woda), szal :D
pastek5 - Pon 29 Sie, 2016

Działo się... Tak szalelismy po Helu że jestsmy bardziej zmęczeni wracając z urlopu niż kiedy przyjechalismy przed 3 dniami. :mrgreen: Polecam każdemu tego rodzaju tereny☺

Ps. Kriskov dzieki za profesjonalne ujęcia z powietrza ☺☺

tomoaza - Wto 30 Sie, 2016

No cóż, powrót musiał nastąpić,widać o której godzinie, dzięki wszystkim za towarzystwo i chwile spędzone w tak urokliwym terenie.
Tomas - Wto 30 Sie, 2016

Ostatnio jak byłem w Szczawnicy i Pieninach na splywie Dunajcem flisak się pytał czemu przyjerzdzamy taki kawał w góry, a ja mu odpowiedziałem pytaniem, czemu górale przyjeżdżają taki kawał nad morze ? :smile: Polska to ładna kraj a zwiedzanie go ebajkiem to juz nic wiecej do szczęścia nie potrzebne :mrgreen:
Tomas - Pią 31 Mar, 2017

Jutro 10-11godz. planujemy pierwszy mini zjazd przy okazji na targach BikeFestiwal 2017 przy stadionie. Inauguracja sezonu :mrgreen: E-bikowcy trójmiasta chętni ?
maniekrox - Pią 31 Mar, 2017

Na chwilę obecną 4 osoby:D
Bujakoto - Sob 01 Kwi, 2017

Zgadza się.

Znowu te same osoby. Cóż.

Do zoba chłopaki :)

Tomas - Nie 02 Kwi, 2017

Foteczka z wczorajszego spotkania :grin:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group