To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Trójmiasto

leszcz - Sob 16 Wrz, 2017

Kurna... Już nawet myślę, żeby przeciąć te widełki na pół, wsadzić silnik i przecięty element skręcić blachami.
R432 - Sob 16 Wrz, 2017

Moje rozwiązanie thruaxle
Ważne żeby adaptery miały jak najwiecej pkt mocowania do ramy, u mnie jest to mocowanie hamulca, torqarm opiera się bezpośrednio o ramę plus będzie mocowane do ori gwintów na hak przerzutki
Rower się składa jeszcze wiec nie mogę powiedzieć czy jest to optymalne rozwiązanie ale nie wyglada na to żeby miało się poddać


leszcz - Sob 16 Wrz, 2017

Jest wiele opcji. Jeśli się da, mam kontakt, będę rozmawiał, to po prostu dospawamy od spodu widełek, pod otworem dwa trójkąty które utworzą rowek na ośkę silnika. Plus otwory w tych elementach aby ścisnąć oś.
R432 - Sob 16 Wrz, 2017

ja do spawania i wiercenia w ramie mam mieszany stosunek, jeśli jest to dobry model ramy to trochę szkoda ja niszczyć, jak się znudzi i przyjdzie czas sprzedaży to jej wartość po takich zabiegach dla osób niezainteresowanych elektryfikacja będzie niewielka
barmal - Wto 12 Gru, 2017

Panowie, jakieś spotkanie / piwko między Świętami a Nowym Rokiem?
Tomas - Wto 12 Gru, 2017

Oo święta w rodzinnych stronach ? Jestem zaa tylko sr-pt praca. Ale pt. po pracy to i owszem :smile:
barmal - Nie 17 Gru, 2017

Tomas napisał/a:
Oo święta w rodzinnych stronach ? Jestem zaa tylko sr-pt praca. Ale pt. po pracy to i owszem :smile:

Ano tak :-)
OK, nie wiem czy córa mi przepustkę da. 29-go ma Urodziny :-)
Ewentualnie sobota?

Tomas - Wto 19 Gru, 2017

Tak przed samym sylwestrem ? :mrgreen: Ja będę mógł się bliżej określić dopiero. Jak pogoda dopisze to na rowerku podjadę może :wink:
Tomas - Sob 30 Gru, 2017

Pogoda dopisuje trzeba ładować aku :grin: Jest już nas wstępnie pięciu na dzisiaj
Tomas - Sob 30 Gru, 2017

Dzięki za fajne spotkanie panowie. Oby jak najszybciej do następnego :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group