To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Trójmiasto

Pykacz - Pon 17 Sie, 2015

Nic tylko jechać . Dzięki i do zobaczenia . :smile:
Tomas - Pon 17 Sie, 2015

Oki. Do jutra. Ja będę na białym rowerze (jeszcze bez elektryfikacji bo właśnie w tej chwili siedzę i czekam na kuriera z silnikiem :mrgreen: więc do jutro nie zdążę go zelektryfikować)
adam4x - Pon 17 Sie, 2015

Ja oczywiście też będę.
Tomas - Wto 18 Sie, 2015

Dzięki za miłe spotkanie w doborowym towarzystwie. Liczę na kolejne wspólne wypady :grin: Pozdrówka.
Anonymous - Śro 19 Sie, 2015

A gdzie fotki? ;)
Tomas - Śro 19 Sie, 2015

zeeltom napisał/a:
A gdzie fotki? ;)


ups nie wpadło do głowy ale następnym razem liczę ze wpadnie i się zakorzeni, a i ilość zelektryfikowanych osób się zwiększy :wink:

Pykacz - Śro 19 Sie, 2015

Forum to nie FB . :lol: Przykładamy się do zerowej inwigilacji . :grin: Dzięki za spotkanie i do zobaczenia następnym razem.
Tomas - Śro 19 Sie, 2015

Oczywiście fotki samych maszyn :wink: Tak jak mówisz od innych spraw każdy ma FB i NK jak lubi.
zamki - Śro 02 Wrz, 2015

Może kroi się jakieś spotkanko w najbliższych dniach? Jadę do domku na urlop i chętnie bym poznał kolegów.
maniekrox - Śro 02 Wrz, 2015

Jestem za;) chętnie zobaczę Wasze konstrukcje i pokażę swoją;)
Tomas - Śro 02 Wrz, 2015

Jak najbardziej też jestem za.
Ja się tylko coś strasznie gramole z moją elektryfikacją bo po pracy się zabrać za robotę to masakra jakaś a w weekend wypady z żoną na klasycznym rowerze ehh :mrgreen: Muszę wziąć najbliższy dzień lub dwa urlopu w pracy i skończyć tą robotę w końcu.
Ewentualny termin spotkania to środek lub koniec przyszłego tygodnia ???
maniekrox a co tam posiadasz za wehikuł bo się chyba jeszcze nie chwaliłeś na forum :?: :smile:

maniekrox - Śro 02 Wrz, 2015

Aaaa, no nie chwaliłem się bo trochę mad max z tego;p taki pomykacz 1,2 kW na 10s li-ion;) Chciałem sobie na szybko zbudować cokolwiek, żeby zabrać na wakacje do Chorwacji. W sumie jak znajdę chwilę to opiszę wynalazek, ale generalnie w głowie są dużo większe plany:P

A co do terminu to po 7 września jestem otwarty na wszelkie inicjatywy. Tylko nie mogę się określić dokładnie na przyszły tydzień, bo muszę wyjechać na dwa dni. Z tym, że jeszcze nie wiem w jakie dokładnie :P

Tomas - Czw 03 Wrz, 2015

Ok to rzućmy termin - wstępnie 11 września (data zwraca uwagę), miejsce i godzina to samo co ostatnio :wink:
Tomas - Pią 11 Wrz, 2015

Hey. Nie wyrobię się na dzisiaj. Może ustalimy początek przyszłego tygodnia (wtorek, środa) Kto chętny ?
maniekrox - Pią 11 Wrz, 2015

Jestem bardzo za, bo wyjeżdżam dzisiaj na weekend! Jeśli chodzi o tydzień to się dostosuję.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group