To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Alternatywa dla Nine Continent RH2806 (10x6) Tył

zem666 - Pią 17 Cze, 2016
Temat postu: Alternatywa dla Nine Continent RH2806 (10x6) Tył
Witam


Czy jest jakaś godna alternatywa dla tego silnika?

Nine Continent RH2806 (10x6) Tył


Chce zbudować swój pierwszy e-bike w oparciu o ten projekt. http://ebike.nexun.pl/budujemy-elektryka-od-0/
Z tego co już zdążyłem wyczytać ten silnik jest bardzo dobry i godny polecenia.
Niestety nie ma go na stanie i nie wiadome kiedy będzie.


Mój rower to Kross Hexagon v8

Pozdrawiam

Patriko - Pią 17 Cze, 2016

Daj ogłosznie w odpowiednim dziale, na allegro kiedyś się od czasu do czasu pojawiały, silnik w kole 24" przy 16s daje sporo frajdy :D
zem666 - Pią 17 Cze, 2016

Czyli co ten silnik to już relikt przeszłości? Nówki już nigdy nie dostanę?



I czy to nie jest tak że ten silnik

http://nexun.pl/sklep/sil...6-10x6-tyl.html


Różni się od tego starego tylko tym że mogę włożyć swoją kasetę którą mam już w rowerze?

Patriko - Pią 17 Cze, 2016

Czym się różni starsza od nowszej wersji to Tutaj możesz przeczytać
Mobil - Pią 17 Cze, 2016

Ja jestem zadowolonym posiadaczem 10x6, 20s i 90A na faze dobrze się odpycha :lol: Na Twoim miejscu umieściłbym info w watku na forum i w podpisie pod postami a na pewno znajdzie się ktoś kto sprzeda ze względu na przykład na zmiane na mocniejszy :wink: Tak to jest z elektrykami, że te silniki to zazwyczaj start a później przychodzi czas na mocniejszy :razz:
zem666 - Pią 17 Cze, 2016

Mnie interesuje zasięg który będzie przekraczał 100 km
Prędkość najwyższa ok 65 max choć to i tak myślę już za dużo, sporo jeżdżę i prędkość 65 km na rowerze to już ostry odlot.



Nie wiem jeszcze ile zmieści się pakietów do trójkąta bo nie mam roweru przy sobie aktualnie wiec jeszcze nie robiłem pomiarów i projektu trójkąta. Rama jest 19 i tu obawiam się że może być nie ciekawie.

Co do odkupywania to temat już zamknięty, wiadome że lepiej wybrać ten nowszy model ze względu na mocowanie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group