To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Silnik przedni szybki 115mm 35km/h halle, bezoporowy

glebor - Pią 15 Lip, 2016
Temat postu: Silnik przedni szybki 115mm 35km/h halle, bezoporowy
Aby nie zakładać co chwilę nowych tematów i nie zaśmiecać forum, pozwolę sobie zaktualizować temat, gdyż mam na sprzedaż jeszcze silnik przekładniowy, także tranzx, tym razem przedni z wbudowanym sprzęgłem jednokierunkowym, nie stawiający oporów podczas jazdy. W zestawie zagniecione uniwersalne kostki pasujące do każdego typowego sterownika BLDC.



!!! Silnik posiada rozstaw widełek 115mm, także jest szerszy niż typowy przedni silnik, dla kogoś, kto ma stalowe widełki, bez problemu da się je rozgiąć i będzie miał fajny, tani i szybki napęd


Silnik nominalnie osiąga prędkość 25km/h na 24V, ale po przevoltowaniu na 36V (na każdą typową używaną baterię li-ion do rowerów) jedzie w granicach 34km/h na obręczy 24" 36km/h na 26" i około 38km/h na 28", czyli daje już trochę frajdy z jazdy. Z moich testów na 36V nie przegrzewa się, pamiętajcie, aby stosować sterownik nie mocniejszy niż 17A 6 mosfet do silników przekładniowych.

Cena silnika 220zł + 15,24zł przesyłka kurierska 24h.

Zdjęcia:










Witek209 - Pią 15 Lip, 2016

Jestem z lodzi. Prosze o rezerwacje do niedzieli
glebor - Pią 15 Lip, 2016

Ok rezerwuję.
Pykacz - Pią 15 Lip, 2016

Jakby co to ustawię się z rezerwacją jako drugi w kolejce bo akurat potrzebuję silnika z takim wymiarem montażowym i bez mocowania tarczy .
glebor - Nie 17 Lip, 2016

Cóż niedziela się kończy, witek się nie odezwał, żadnego PW nie ma w sprawie kontaktu, w takim razie odwołuję rezerwację.

poszło PW do pykacza.

glebor - Śro 20 Lip, 2016

Aktualizacja, silnik tylny sprzedany, ale jest jescze przedni, info w pierwszym poście
Krokodyl - Śro 20 Lip, 2016

jestem zainteresowany tym silnikiem
ale czy bylbys w stanie zaplesc go w obrecz 24"?

glebor - Śro 20 Lip, 2016

Silnik zarezerwowany, masz PW :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group