To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki AC - Zerwane kable silnika

kodzusik1 - Wto 19 Lip, 2016
Temat postu: Zerwane kable silnika
Witam wszystkich ,mam pewien problem z silnikiem i na dodatek niewiem jaki to silnik.Ot zielony jestem w tym temacie,ale do rzeczy.Zakupiłem rower elekryk sprawny 250 w Rower przed wysyłką smigał jak ta lala ale jak dostał się w ręce kurierów to silnik przyszedł w proszku z zerwanymi kablami ,kochani kurierzy.Problem polega na tym jak mam się dostać do wnętrza tego silnika i naprawić porozrywane kabelki .Bardzo proszę o pomoc
Anonymous - Wto 19 Lip, 2016

Masz na obudowie wkręty. Powykręcaj, odkręć nakrętki z osi i delikatnie wbijaj nóż w szczelinę, delikatnie podważaj po obwodzie żeby dekiel powoli wyszedł. Wyjdzie więcej, to możesz kombinować z potrójnym ściągaczem.
kodzusik1 - Wto 19 Lip, 2016

OK a jakiej marki to silnik czy ktoś jest w stanie to określić ,jak wygląda sprawa wylutowania i ponownego przylutowania kabli ,no i jak ponownie złożyć ten silnik .
Szwagier - Pią 29 Lip, 2016

kodzusik1 napisał/a:
jakiej marki to silnik
niestety, nie wiem
Cytat:
jak wygląda sprawa wylutowania i ponownego przylutowania kabli

Jak ma wyglądać..? Obcinasz przewód w silniku i poza i sztukujesz nowym wycietą-uszkodzoną-część.
Cytat:
jak ponownie złożyć ten silnik

Proponuję w kolejności odwrotnej niż będziesz rozkręcał :roll:

tomson - Śro 10 Sie, 2016

No nie obejdzie się bez zakupu kabla do silnika czujnikowego w sklepie ( 3F +5 do czujników)
Rozbierzesz silnik to będziesz widział gdzie jaki kolor idzie i sobie potem sprawdzisz z tą wtyczka co pokazywałeś na fotce



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group