To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - PW itd...

barmal - Śro 31 Sie, 2016
Temat postu: PW itd...
Panowie, coś się zmieniło. Od wczoraj, podługiej przerwie zaczęły dochodzić PW... :mrgreen:

Ktoś coś naprawił...?

maran_hand - Śro 31 Sie, 2016

Jednym się poprawiło a innym wręcz przeciwnie. Mi od wczoraj wyskakuje:. Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum
tomeczekokok - Śro 31 Sie, 2016

maran_hand, potwierdzam, mi tak samo się robi.
maran_hand - Śro 31 Sie, 2016

Pisalem do Zeltoma, wysłał mnie do Arbitra. Czekam na odp.
Anonymous - Śro 31 Sie, 2016

Polikwidowałem wszelkie ograniczenia dotyczące załączników, dalej nie mam pojęcia o co chodzi.
Wiem, że Arbiter likwidował jakieś pliki, a czemu dotyczy to limitów, nie mam pojęcia.
Może jest za mała quota na serwerze na załączniki, ale ja tam nie mam dojścia.

Szwagier - Śro 31 Sie, 2016

Może się miejsce na serwerze "wyczerpało"..?
Anonymous - Czw 01 Wrz, 2016

To pytania do Arbitra.
Ja powyłączałem limity na załączniki.
Ale trzeba dbać o serwer, nie jest z gumy.
Uparliście się na załączniki, jakby nie było innych stron do przechowywania zdjęć i plików.
Wystarczy tam wrzucać i potem zawartość linkować.
Pomijając już, że zdjęcia, które wrzucacie są bardzo wielkie. Średnio po 2 Mb zdjęcie. Policzcie sobie teraz ilość użytkowników i ich zdjęć i ile to zajmuje na serwerze ;)
A wszelkie koszty ponosi Arbiter, pewnie portfela też nie ma z gumy :D

qaz33 - Czw 01 Wrz, 2016

moznaby zrobic instrukcje dla nowych jak sie zdjecia wrzuca. Ja znalazlem program dropbox i sobie chwale
Tomas - Czw 01 Wrz, 2016

Wyłączyć możliwość dodawania załacznikow w formatach JPG, JPEG i innych zdjęciowych. W regulaminie dopisać konieczność dodawania fotek z linków.

Osobiście korzystam z www.imgur.com i jestem zadowolony bardzo.

Pavyan - Czw 01 Wrz, 2016

Czy nie można włączyć na Forum ograniczenia wagi załączanego zdjęcia do np. 100 albo 250kB?
Są darmowe programy do zmniejszania wagi obrazków (także on-line), osobiście kiedy gdziekolwiek zamieszczam lub wysyłam zdjęcie, to zawsze korzystam z ImageResizer-a.
Czynię to, mając świadomość przeważnie ograniczonej ilości miejsca w miejscu docelowym, a już szczególnie na wszelkich forach - to tylko chwila, kilka kliknięć.
W dodatku chyba w 99% wypadków nie ma najmniejszej potrzeby wysyłać zdjęć o dużej rozdzielczości, na 100 czy 250kB także widać wszystko co potrzeba.
ED: Do linkowania od dawna korzystam z http://pl.tinypic.com/ , na razie nic nie ginie - ale fakt, już się przejechałem na "wiecznych" przechowalniach zdjęć...

Anonymous - Czw 01 Wrz, 2016

Teraz jest bez ograniczeń i też nie działa.
Wrzucajcie w sieć i linkujcie.
Do póki odpowiedniej decyzji nie podejmie Arbiter.

Elektrotonus - Sob 03 Wrz, 2016

Na forum daciaklub.pl. które wyglada niemal identycznie wizualnie jak to jest limit 256kb na załącznik. Może jak arbiter odblokuje załączniki warto się skusić na wprowadzenie takiego ograniczenia.
Arbiter - Nie 04 Wrz, 2016

dziękuję za sygnał chlopaki, sprawdzam co jest grane...
Arbiter - Nie 04 Wrz, 2016

testowy załącznik. Chyba powinno być już dobrze. Zwiększyłem quotę dla załączników oraz wyczyściłem cache
Anonymous - Nie 04 Wrz, 2016

Chyba jest OK :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group