To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Silniki BLDC przód, tył, różne modele.

adam4x - Śro 05 Kwi, 2017

Dzięki za info. Niestety, trochę dla mnie za ciężki.
buckowina - Śro 05 Kwi, 2017

Mam jeszcze przekładniowy 8fun (identyczny budowa jak tranzx) w kole 26, z oponą. Fajny silniczek, na testowym roweru, zasilaniu 36v 17A rozpędził się do 38-40km/h. Przekładnia jak i sam silnik w stanie idealnym, zdjęcia wrzucę wieczorem.

Zdecydowanie najlżejszy z silników 500w+ :grin:

Do silnika mam jeszcze amortyzator z błotnikiem i hamulcami, mogę sprzedać jako całość lub osobno.

legend - Czw 06 Kwi, 2017

Szukam lekkiego silnika na przód do koła 28".
Kamil

sambor - Czw 06 Kwi, 2017

buckowina napisał/a:
Mam jeszcze przekładniowy 8fun (identyczny budowa jak tranzx) w kole 26, z oponą. Fajny silniczek, na testowym roweru, zasilaniu 36v 17A rozpędził się do 38-40km/h. Przekładnia jak i sam silnik w stanie idealnym, zdjęcia wrzucę wieczorem.


Aktualne? Jestem zainteresowany. Przód, czy tył?

buckowina - Czw 06 Kwi, 2017

Aktualnie z silników na przód jest tylko silnik ze Sparty, silnik bez obręczy. Możliwość zaplecenia.

Zainteresowanych jakimś silnikiem zapraszam na priv, często trafiają się silniki, które w moment znikają.

buckowina - Śro 12 Kwi, 2017

W związku z wieloma zapytaniami o silniki toprun, informuję, że aktualnie nie są dostępne, po świętach powinienem mieć ich więcej.
buckowina - Wto 25 Kwi, 2017

Aktualizacja pierwszego postu, doszedł silnik przekładniowy na przód oraz bionx 2gen.
glebor - Wto 25 Kwi, 2017

Jak robisz bionxa, to daj go na prasę hydrauliczną do sciągania łożysk. W każdym zakładzie fajnie zdejmują, u mnie mają takie łapy szerokie, blokują 2 półksiężycami za zabezpieczenie, ciśną ośkę w duł na prasie przy sile 20 ton nie ma opcji, żeby nie puściło :)
buckowina - Wto 25 Kwi, 2017

Mam (a raczej miałem) specjalnie do tego wyspawany przyrząd, który ściągnął już z 15 tych blokad a tej jednej nie wytrzymał, pora zainwestować w porządny ściągacz :wink:
sambor - Wto 25 Kwi, 2017

buckowina napisał/a:
Aktualizacja pierwszego postu, doszedł silnik przekładniowy na przód oraz bionx 2gen.


Ten Bionx na tył? Jeśli tak, to rezerwuję.

buckowina - Śro 26 Kwi, 2017

Bionx nieaktualny.

Został na tą chwilę jedynie przekładniowy bafang na przód, więcej info w pierwszym poście.


buckowina - Czw 04 Maj, 2017

Podbijam, silnik przekładniowy na przód 28" nadal dostępny.
sylwia060269 - Pią 12 Maj, 2017

Widzę że kolega nie zlikwidował swego ogłoszenai sprzedaży silnika Bafang SWXK.
Z tego co wiem to kupił go mój kumpel który chce przerobić sobie rower na elektryczny.

buckowina - Pią 12 Maj, 2017

Tak, jak najbardziej, aktualnie nie posiadam żadnych silników.
Janusz J - Pią 12 Maj, 2017

Witajcie,

Poszukuję silnika zaplecionego w przednią obręcz 28"
Silnik 250 W ( ewentualnie w przedziale 250-350 max 400W )
Zasilanie 36-48V
Wyprowadzone przewody fazowe oraz halla
Silnik rozstaw 100mm

Jak ktoś coś ma to proszę o informację :)
Dziękuję



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group