To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Silnik do roweru elektrycznego 24V 180W firmy Cranes

Anonymous - Pon 31 Sie, 2009
Temat postu: Silnik do roweru elektrycznego 24V 180W firmy Cranes
Witam

Mam problem z silnikiem dc z magnesami trwałymi od roweru elektrycznego firmy cranes , a mianowicie potrzebuję wiedzieć jaki ten silnik ma strumień wirnika i moment elektromagneczny ew. liczbę prętów czynnych w żłobku i ilość gałęzi równoległych co jest mi potrzebne do obliczenia strumienia. Na stronie interbike'u nie ma specyfikacji tych silników , a producent ma zapchaną skrzynke mailową i nie ma z nim kontaktu.
Czy mógłby mi ktoś pomóc z tymi danymi ?

Anonymous - Pon 31 Sie, 2009

Wątpię, czy ktoś będzie dysponował takimi danymi.
A tak z czystej ciekawości, to po co ci te obliczenia?
Sllnik 180W nadaje się raczej dla dzieci. Dorosły osobnik sobie porządnie nie pojeździ.

Anonymous - Pon 31 Sie, 2009

Do pracy magisterskiej ;/ Dostaliśmy rowerek z tym silnikiem bez rzadnych specyfikacji i musimy zaprojektować do tego przekształtnik energii z zasobnikiem superkondensatorowym. Może ktoś by mi podał chociaż jaki może być rząd tego strumienia.. ?
Anonymous - Pon 31 Sie, 2009

Diabli wiedzą :D
Prąd będzie rzędu 8A - 10A.

rarek - Pon 31 Sie, 2009

Cytat:
a producent ma zapchaną skrzynke mailową i nie ma z nim kontaktu

to może spróbuj zadzwonić
:)

Anonymous - Pon 31 Sie, 2009

ja tam nawet u nich byłem , a oni mi powiedzieli , że są tylko importerami... a producent ( jakaś firma krzak CRANES ) ma zapchaną skrzynkę mailową od 2005 roku i nawet im maila nie można wysłać...
rarek - Pon 31 Sie, 2009

to ciekawe jak zamawiaja od 2005 roku????????
może gołebie lataja :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group