To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - ZGRZEWARKI do ogniw DUAL PULSE/SINGLE PULSE/MANUAL- SPRZEDAM

arek_arecki - Czw 02 Lis, 2017

Sprzedam taka zgrzewarke nigdy nie uzywana 300zl z wysylka
easy rider - Czw 02 Lis, 2017

Cześć, jaką masz wersje zgrzewarki? 1. Czy 2.
PiotrW - Czw 02 Lis, 2017

arek ma wersje tylko z zakonczeniami (konektorami - taka wersje zamowil) wyjscia uzwojenia z trafo.
Takze trzeba do tego dolozyc odpowiedniej dlugosci przewody + elektrody

Nie pamietam tylko ktora to wersja softu byla.

arek_arecki - Czw 02 Lis, 2017

easy rider napisał/a:
Cześć, jaką masz wersje zgrzewarki? 1. Czy 2.


Nie pamitam nigdy jaj nie izylem, lezy jako zapasowa
Ale mam jeszcze 4na.arduini I ta sie tylko kurzy

gienek333 - Czw 02 Lis, 2017

Czy ktoś używał do zgrzewarki elektrod z mosiądzu? (Przepraszam za OT, ale jednak trochę powiązane).
PiotrW - Czw 02 Lis, 2017

osobiscie nie testowalem, ale wydaje mi sie ze ze wzgl. na wieksza rezystancje zgrzew moze byc slabszy. mniejszy prad zgrzewu. tak czy inaczej potestuje i zobacze i napewno napisze co i jak.
pablo123 - Śro 08 Lis, 2017

@PiotrW: Piotrze pisałem do Ciebie w sprawie wysyłki wczoraj i przedwczoraj na PW - daj znać.
Goliath - Czw 09 Lis, 2017

@PiotrW: Jestem zainteresowany kupnem Twojej zgrzewarki - więcej na PW
Witt - Pią 17 Lis, 2017
Temat postu: Dziękuję
Piotrze po prostu
DZIĘKUJĘ :mrgreen:

henio - Śro 24 Sty, 2018

Czyli co? Lepiej jest zgrzewać niż lutować? Bo są różne zdania. A jak zgrzewarki od PiotrW? Dobre? Nie psują się? Mają pedał i pstryczek na kciuk ( to i to ) ?
wibi - Śro 24 Sty, 2018

Zdania są różne,to prawda, tylko ciekawe czemu fabryczne baterie są zgrzewane lub skręcane na śruby a nigdy nie lutowane?? Pewnie jakiś argument za tym przemawia.
P.S. Mam pręt z czystej miedzi o długości 23cm i średnicy 10 mm, gdyby ktoś był zainteresowany to PW

jarek_rk - Śro 24 Sty, 2018

henio napisał/a:
Czyli co? Lepiej jest zgrzewać niż lutować? Bo są różne zdania.


Gdzie kolega przeczytał, że lutowanie i zgrzewanie są tak samo dobre? Proszę podać źródło.

henio napisał/a:
A jak zgrzewarki od PiotrW? Dobre? Nie psują się? ?

Moja jest dobra i nie psuje się, ale jeżeli nie jesteś całkiem pewien, czy to dobrze wydane pieniądze, to może lepiej zaprojektuj i zbuduj lepszą zgrzewarkę sam.
Będziesz miał pewność, satysfakcję, i na dodatek możesz produkować i sprzedawać zbijając kokosy.

;)

henio - Czw 25 Sty, 2018

jarek_rk napisał/a:
henio napisał/a:
Czyli co? Lepiej jest zgrzewać niż lutować? Bo są różne zdania.


Gdzie kolega przeczytał, że lutowanie i zgrzewanie są tak samo dobre? Proszę podać źródło.



A gdzie ja napisałem, że są tak samo dobre? Napisałem, że są różne zdania. Nawet sam Tas, na swoim blogu pisze, że można lutować akusy i też będzie dobrze, tylko trzeba to robić w odpowiedni sposób.
Czyli kolega raczej by przystawał za zgrzewaniem? No w sumie ja też bym się bardziej ku temu skłaniał.

henio napisał/a:
A jak zgrzewarki od PiotrW? Dobre? Nie psują się? ?

Moja jest dobra i nie psuje się, ale jeżeli nie jesteś całkiem pewien, czy to dobrze wydane pieniądze, to może lepiej zaprojektuj i zbuduj lepszą zgrzewarkę sam.
Będziesz miał pewność, satysfakcję, i na dodatek możesz produkować i sprzedawać zbijając kokosy.

;) [/quote]

Nie znam się kompletnie na elektronice, także odpada zrobić samemu. Czyli ma pedał i guzik?

Rugorlos27 - Czw 25 Sty, 2018

Ja kupiłem ostatnio i był sam guzik.
Witt - Czw 25 Sty, 2018

Chyba zaśmiecamy Piotrkowi wątek, takie tematy Heniu tylko w dziale dla początkujących.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group