To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - zlot ev 2017

Anonymous - Śro 29 Mar, 2017

W tym tygodniu powinny dotrzeć znaczki i długopisy. Pismo w sprawie dofinansowania przez UM jutro wysyłam do prezydenta. Są owocne rozmowy :)
bloodyopel - Czw 30 Mar, 2017

Rozmawiałem z Kubą Klawiterem, zadeklarował się że postara się wpaść :lol:
Anonymous - Czw 30 Mar, 2017

A kto to jest?
Jako nagroda w konkursach na zlocie będzie m.in. taki zestaw do przeróbki roweru:



:D

bloodyopel - Czw 30 Mar, 2017

zeeltom napisał/a:
A kto to jest?


Prowadzący programu Nowy Gadżet (TVN Turbo) oraz youtuber znany m.in. z serii TechWeek.

Yin - Czw 30 Mar, 2017

bloodyopel napisał/a:
Rozmawiałem z Kubą Klawiterem, zadeklarował się że postara się wpaść :lol:

Grubo :) Jak zrobi materiał to będzie wysyp ebike w kraju.

WojtekErnest - Czw 30 Mar, 2017

Jak pojawi się materiał o 'dziwnych' rowerach które jezdzą szybko bez pedałowania, to będzie raczej wsypa....
Wysyp to będzie jak Veturilo w W-wie od czerwca, udostępni 100 rowerów EV i ludzie po raz pierwszy się nimi przejadą :-)

atomek1000 - Czw 30 Mar, 2017

Ten ziomek z tvnturbo w ogóle się nie zna na tym temacie więc nie wiem czy to dobry pomysł aby promował nas. Już byl taki jeden 'jutuber' kilka miesięcy temu który niezłą burze wywołał pokazując jazde 60kmh po drogach.
bloodyopel - Czw 30 Mar, 2017

Chłopaki, on chce wpaść jako gość, nie jako gwóźdź imprezy. Nie wiadomo czy cokolwiek w ogóle chce nagrywać... Dla mnie to bardzo fajne info bo bardzo gościa lubię za jego twórczość :)
Z resztą, robimy zloty ogólnodostępne a boimy się rozgłosu? Proszę ja was... Jeśli będą chcieli wprowadzić jakiekolwiek restrykcje na rowery EV to raczej nie przez nasz zlot raz na rok, no chyba że będzie reportaż w TV Trwam :twisted:

irrs - Czw 30 Mar, 2017

Jest taka audycja "skolowani" na falach Tok FM i raz jeden z gosci programu zalil sie, ze nikt nie kontroluje faktu, ze rowery elektryczne maja potezne moce i moga przyspieszac do 50kmph w ciagu 3 sekund i nikt nie ma nad tym kontroli. Tak wiec juz raz poszlo to w eter bez wiekszego oddzwieku
... Kto ciekawy, to do znaleziena na stronie "skolowanych".

JerzyZ - Czw 30 Mar, 2017

bloodyopel napisał/a:
... Jeśli będą chcieli wprowadzić jakiekolwiek restrykcje na rowery EV to raczej nie przez nasz zlot raz na rok, no chyba że będzie reportaż w TV Trwam :twisted:
Zwłaszcza gdyby EV były tam pochwalone ( :mrgreen: ). Bo gdyby je wyklęto, to media zażądałyby dla nas dotacji...
Yin - Czw 30 Mar, 2017

WojtekErnest napisał/a:
Jak pojawi się materiał o 'dziwnych' rowerach które jezdzą szybko bez pedałowania, to będzie raczej wsypa....

Obawiam się że ''wsypa'' będzie nie nieunikniona wcześniej czy później. Oby jak najpóźniej ;)

bloodyopel napisał/a:
Dla mnie to bardzo fajne info bo bardzo gościa lubię za jego twórczość :)

Dokładnie a ostatnio robi sporo materiałów o jeżdzidłach na prąd:
https://www.youtube.com/watch?v=vWE9JYky3OU
https://www.youtube.com/watch?v=vFLckzoeKZ0

tomoaza - Pią 31 Mar, 2017

Ostatnio Polskie Radio nagrało audycję z nami.Jeżeli odpowiednio podejdzie się do tematu i podzieli nasze rowerki na dwie grupy: miejskie i terenowe nie będzie problemu z prawem.
Co prawda trzeba by usunąć z YouTube filmiki jak jeden z drugim zasuwają po mieście 80 km/h, kto to umieszcza? i po co?.Media właśnie zaczynają wyłapywać tematy szperając po takich portalach, a potem trzeba się dwoić i troić aby podczas wywiadów jak wąż umiejętnie omijać tematy, Z autopsji - nie jest to łatwe.
Ps. wywalcie z netu niewygodne tematy.

Anonymous - Pią 31 Mar, 2017

Przyjechały długopisy i znaczki :)





Wszystkie niezbędne papiery zostały złożone do urzędów i instytucji.
Zgoda ogólnie jest, czekam na decyzję w sprawie dofinansowania.

Anonymous - Pią 31 Mar, 2017

Dostałem info od arbitra, że chce zmienić zasady umieszczania reklam na forum.
No cóż, to jego forum i ma do tego prawo. Ja ze swojej strony umieściłem loga firm na stronie archiwum zlotów. To moja podstrona i nie wymagam opłat ;)

tomoaza - Pią 31 Mar, 2017

Zapytaj Go jak Możesz, gdzie o tych zasadach będzie informacja.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group