To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - zlot ev 2017

tas - Pią 31 Mar, 2017

Na email zainteresowanych
bartek - Pią 31 Mar, 2017

zeeltom napisał/a:
Ja ze swojej strony umieściłem loga firm na stronie archiwum zlotów. To moja podstrona i nie wymagam opłat ;)

No to może by się tak w końcu zebrać i zrobić jakąś porządną stronę zlotu pod jakąś chwytliwą domeną. Zarezerwowałem przed chwilą domeny zlotev.pl i zlot-ev.pl

Anonymous - Pią 31 Mar, 2017

Opłacam już domenę, a ceny poszły w górę. Krezusem nie jestem ;) Jeśli się zarabia 1300 zł miesięcznie, to każda złotówka się liczy. Szczególnie, jak się wzięło laptopa na raty, bo stary się spierniczył :) Jak ktoś chce, to przekażę wszystkie materiały dotyczące zlotu i może ktoś poprowadzi taką stronę. Ja już nie wydolę prowadzenia następnej ;)
Czekam jeszcze na odpowiedź arbitra w sprawie reklam użytkowników forum na forum ;)
Jeśli chodzi o mnie, to mnie to ani ziębi, ani grzeje, ale jak ktoś chce zarabiać, to wszystkie chwyty dozwolone ;)

tomoaza - Sob 01 Kwi, 2017

Domenę i jakąś w miarę prostą stronkę mogę wziąć na swoje barki, ale prowadzić i zajmować się niestety na razie czasowo nie podołam. Są chętni?
Anonymous - Nie 02 Kwi, 2017

Tele luda na forum i nikt nie ma chęci?
Czy tylko ja taki głupi jestem? ;)

tomoaza - Nie 02 Kwi, 2017

Nie tylko Ty Tomku,. Z doświadczenia wiem, że większość osób ma alergię na słowo charytatywnie, ale wierzę, że ktoś się znajdzie tylko info zamieszczę w bardziej popularnej zakładce :lol:
noisue - Śro 05 Kwi, 2017

Możecie polecić jakąś noclegownie z przyzwoitymi cenami w okolicy zlotu.
maniekrox - Śro 05 Kwi, 2017

Namiot i pół litra, żeby zimno w nocy nie było ;)
Anonymous - Śro 05 Kwi, 2017

https://www.zyrardow.pl/2...akup#akapit_424
umbur - Śro 05 Kwi, 2017

maniekrox napisał/a:
Namiot i pół litra, żeby zimno w nocy nie było ;)

Pół litra może nie starczyć sądząc po ostatnim zlocie... :grin:

tomoaza - Śro 05 Kwi, 2017

O części nieoficjalnej, tylko dla wtajemniczonych, po ciężkim dniu "Pracy" proszę nie wspominać - nagrania wystarczą :mrgreen:
bloodyopel - Śro 05 Kwi, 2017

tomoaza napisał/a:
nagrania wystarczą :mrgreen:


A są takowe? :shock:

Anonymous - Czw 06 Kwi, 2017

Są zapewne, ale nie wszystkie nadają się do publicznego pokazu ;)
Co publiczne, to publiczne, a co prywatne, to tajemnica zawodowa ;)

tomoaza - Czw 06 Kwi, 2017

Dokładnie zeeltom . Wszystkie filmiki nakręcane w czasie godzin otwartych zostały opublikowane. Przynajmniej te o których ja wiem :mrgreen:
WojtekErnest - Czw 06 Kwi, 2017

Te publiczne można, należy odnaleźć na YT, te które mają w nazwie zlot, zyrardow, ev itp dotyczące zarejestrowanych przez różne osoby filmów publicznych.
I linki do tych filmów warto zebrać na nowej stronie dotyczącej naszych zlotow.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group