To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Zrzucanie łańcucha na przedniej korbie.

markkar - Czw 06 Kwi, 2017
Temat postu: Zrzucanie łańcucha na przedniej korbie.
W ramie falcon v2 przerzutki przedniej nie mam i rozumie że to standard bo nie ma tam miejsca. Nic mi tam tego łańcucha nie przytrzymuje i na wertepach mi często zrzuca. Korba ma 3 blaty i zrzuca z dużej na mniejsze. Aby spadł całkowicie jeszcze mi się nie zdarzyło. Łańcuch ma 118 ogniw ale zgodnie z teorią jest dobrze dobrana długość. Wskazówki jak temu zaradzić?
pastek5 - Czw 06 Kwi, 2017

http://allegro.pl/prowadn...6544337865.html

Kup cos takiego i przymocuj do wahacza. Jutro pośle Ci fotke z umiejscowieniem tego ustrojstwa.

markkar - Czw 06 Kwi, 2017

Spoko, dzięki. A ta regulacja w opisie to znaczy że jest możliwość zmiany ręcznej na inny blat? Czy tylko jedna pozycja na stałe?
pastek5 - Czw 06 Kwi, 2017

Mocowanie(uchwyt) wyrzucasz. Potrzebujesz tylko samą prowadnice . Musisz posiadac w swoim warsztacie wiertarke wiertła fi 5 oraz fi 6 i gwintownik m6 oraz dwie śruby imbusowe M6 oraz klej do gwintow.
Po montażu prowadnicy pozostaję tylko najszybsze przełożenie(brak możliwości zmiany przednich blatów)

tas - Czw 06 Kwi, 2017

alternatywa to wywalenie 10 oczek łańcucha.
Nie mam prowadnic, nic mi nie spada, mam dostęp do 3 blatów z przodu :)

pastek5 - Pią 07 Kwi, 2017

Taaas kłamca😝
markkar - Pią 07 Kwi, 2017

Tak to u mnie by wyglądało jakbym zdjął ze 3-4 oczka. A przy 10 to na najmniejszą 11t by za krótki był.

tas - Pią 07 Kwi, 2017

O ja tak mam i nie spada mi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group