To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Budowa falcona

qaz33 - Wto 18 Kwi, 2017

Niedlugo ma wyjsc nowy mxus 5k (5kW). Patrzac na specyfikacje to powinien miec podobne osiagi jak ten qs v3. mxus zawsze zawyzal a qs zanizal podawana moc swoich silnikow
Eryk1000 - Wto 18 Kwi, 2017

Tak jak to chińczyki lubią robić 1000W z głośniczka wielkości jajka niespodzianki :D albo latarki o kosmicznej mocy światła :D z mizernej diody led :D Dobra reklama dźwignia handlu ;)
midi - Wto 18 Kwi, 2017

Oto wczesna fotka jak przymierzałem się do składania swojego Falcona właśnie na oponach 24x4 , co prawda nie przedstawiłem jeszcze swego projektu bo mam do zrobienia ostatnie detale i nie chcę go pokazywać zanim go całkowicie ukończę.

http://zapisz.net/view.ph...1206_193232.jpg

Pozdrawiam.

deckardmst - Wto 18 Kwi, 2017

Świetnie to wygląda z takimi oponami!
Mobil - Wto 18 Kwi, 2017

Eryk1000 napisał/a:
Tak jak to chińczyki lubią robić 1000W z głośniczka wielkości jajka niespodzianki :D albo latarki o kosmicznej mocy światła :D z mizernej diody led :D Dobra reklama dźwignia handlu ;)


Tak swoją drogą Eryku czemu tak negatywnie jesteś nastawiony do Mxus'a? Niby to 5kW ciągłej takie naciągane ale przecież jeszcze nikt nie miał go na naszym forum więc póki co to wróżenie z fusów :razz:

Eryk1000 - Wto 18 Kwi, 2017

Mobil napisał/a:
Eryk1000 napisał/a:
Tak jak to chińczyki lubią robić 1000W z głośniczka wielkości jajka niespodzianki :D albo latarki o kosmicznej mocy światła :D z mizernej diody led :D Dobra reklama dźwignia handlu ;)


Tak swoją drogą Eryku czemu tak negatywnie jesteś nastawiony do Mxus'a? Niby to 5kW ciągłej takie naciągane ale przecież jeszcze nikt nie miał go na naszym forum więc póki co to wróżenie z fusów :razz:


Wstępnie słyszałem jak ma być wykonany i niestety nie powala kolejna wersja :D Nie jestem sceptycznie nastawiony do samego Mxusa tylko ogólnie do rzeczy z Chin które na zdjęciach i papierze (który wszystko przyjmie) fajnie wyglądają a w rękach brutalna rzeczywistość. Na szczęście jest też sporo fajnych produktów z Chin ale za jakość trzeba zapłacić ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group