To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze Falcon V2

Wojtas - Czw 27 Kwi, 2017
Temat postu: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze Falcon V2
Witam serdecznie.
Kuzyn będący na targach w Myślęcinku koło Bydgoszczy przesłał mi dzisiaj zdjęcie Ebike który na nich się pojawił. Była tam firma , która jako swój model wystawowy miała Falcona V2 na Sabvotonie.Dane jakie uzyskał to 6000W, aku 25Ah i 80km/h . Czy jest to ktoś z forum ? Wstawiam poniżej zdjęcie jakie udało mu się zrobić.Jeżeli to ktoś z Bydgoszczy i ma ochotę się ujawnić, byłoby bardzo fajnie bo w kuj-pom. jest nas nieco mało, a wiadomo zawsze można by podzielić się informacjami i spostrzeżeniami.Pozdrawiam :)


tas - Czw 27 Kwi, 2017

Zdjęcia nie ma :)
Wojtas - Czw 27 Kwi, 2017

Już jest :)
blundetto - Pią 28 Kwi, 2017

kiedy te targi były? mam rzut kamieniem a nic nie wiem
Wojtas - Pią 28 Kwi, 2017

Wczoraj w Bydgoskim Centrum Targowo - Wystawienniczym.Nowa piękna hala.Wychodzi na to, że były to dokładnie te targi : http://www.bctw.pl/przygotowania-targow-innoform/

A więc tak naprawdę EV był tutaj nieco tematem pobocznym, choć w szczegółach wymienione "osprzęt elektryczny" ale ciekawe skąd rowerek bo sprzęt zacny :)

blundetto - Pią 28 Kwi, 2017

szkoda ze nie wiedziałem podleciałbym obczaic temata (wczoraj krazylem po myslecinku na rowerze)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group