To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Zawieszenie do falcona

Przemek - Czw 04 Maj, 2017

qaz33 napisał/a:
ale nikt chyba tego jeszcze nie probowal z forum zrobic.

ja mam i z tego co wiem chyba Radasss i Sunman

qaz33 - Czw 04 Maj, 2017

To moze jakis opis? ;) Jakie plusy/minusy
korba1000 - Czw 04 Maj, 2017

qaz33 napisał/a:
To moze jakis opis? ;) Jakie plusy/minusy

A najlepiej od osoby, która miała styczność z amorkiem rowerowym i moto

Przemek - Czw 04 Maj, 2017

tutaj opisywałem
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=4926&postdays=0&postorder=asc&start=0

gdzieś w połowie strony jest dyskusja o amorach i jakie problemy są z montażem, niestety moje 'przygoda' z rowerowym zawieszeniem skończyła się po "ubiciu" chyba trzech kompletów santura w jednym sezonie także nie wypowiem sie o widłach powyżej 1kzł bo szkoda mi było porostu kasy, przy konstrukcji powyżej 60kg jak dla mnie nie było sensu pakować sie w zawieszenie do downhilu bo według mnie ono nie jest już do takiej wagi - takie moje zdanie

Tomas - Czw 04 Maj, 2017

Przemek napisał/a:
przy konstrukcji powyżej 60kg jak dla mnie nie było sensu pakować sie w zawieszenie do downhilu bo według mnie ono nie jest już do takiej wagi - takie moje zdanie


Ludzie jeżdżą hardkorowo na boxerach , bomberach i nie narzekają a i ba, nawet nic się nie psuje :wink:

Mobwar - Czw 04 Maj, 2017

Ja być może będę na zlocie z moim starym rowerem, w którym właśnie zaraz założę amor przód moto. Tył też mam moto. To będzie można obadać praktycznie co to warte.
sirgregs - Czw 04 Maj, 2017

Tomas napisał/a:
Ludzie jeżdżą hardkorowo na boxerach , bomberach i nie narzekają a i ba, nawet nic się nie psuje :wink:

Hardkorowo to pojęcie względne ;-) Według mnie to raczej toczą się po szutrach, leśnych ścieżkach a większe nierówności terenu omijają. No czasami odkręcą na asfalcie :-)

A "latać" to można i bez zawieszenia ale czy to oznacza że amor niepotrzebny?


Tomas - Czw 04 Maj, 2017

sirgregs napisał/a:

Hardkorowo to pojęcie względne ;-) Według mnie to raczej toczą się po szutrach, leśnych ścieżkach a większe nierówności terenu omijają. No czasami odkręcą na asfalcie :-)


Zapytaj dla przykładu jedną z ekip (np, Żywiecką) jakie to jest toczenie się po szutrach :)

sirgregs - Czw 04 Maj, 2017

I to jest właśnie pojęcie "względne".
Ich filmy pokazują że się toczą :razz:

WojtekErnest - Czw 04 Maj, 2017

Rozmawiacie o rowerach czy o motocrossie ?
sirgregs - Czw 04 Maj, 2017

Dywagujemy o jednośladach z napędem "wspomagającym" o masie powyżej 50kg ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group