To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Rumski "Leśnik"

Tomek - Śro 31 Maj, 2017

W 2 rzędach? Ludzie do zwykłych trójkątów w 1 rzędzie 160 wciskają. Śmiem twierdzić że 160 lekko pyknie jak nie więcej :cool:
leszcz - Czw 01 Cze, 2017

Pomóżcie Panowie. Gość od odesłanego roweru ma pretensje (słuszne) tylko nie wiem jak to rozegrać.

A może jest ktoś ze Stalowej Woli i by podjechał i zobaczył?

Cytat:
Witam,
Paczka z rowerem dotarła nienaruszona. Niestety po rozpakowaniu roweru okazało się, że rama jest uszkodzona. Uszkodzenie spowodowane jest nieodpowiednim zabezpieczeniem koła, które uderzało o ramę w trakcie transportu.Porysowania znacznie obniżają cenę roweru.
Proszę o kontakt w tej sprawie.
W załączeniu zdjęcia uszkodzonej ramy oraz zdjęcie z aukcji przed wysyłką.









leszcz - Czw 01 Cze, 2017

Tymczasem dotarł następca, zajefajna ta rama wejdzie dużo dobra do niej :)

R432 - Czw 01 Cze, 2017

"Porysowania znacznie obniżają cenę roweru." Z tym znacznie bym nie przesadzał.
Zaproponuj mu jakieś pieniądze (50-100zł), możesz napisać że rzeczywiście Twoja wina z niedokońca właściwie zabezpieczonej przesyłki, ale nie byłoby tego zwrotu gdyby sprzedający nie minął się z prawdą, że rower w dobrym stanie, bez luzów etc.

Tomek - Czw 01 Cze, 2017

A nie jest tak, że powinien spisać przy kurierze protokuł szkody i bez niego nic nie ma prawa żądać? Słuszna uwaga R432, sam oszukiwał a teraz wielce sprawiedliwości szuka ...
Passat_EQ - Czw 01 Cze, 2017

pytanie jak on zabezpieczył rower a jak leszcz.
Jesli on zapakował kazdy luźny element w folie i tym sposobem odseparował a leszcz wrzucił wszystko luzem, to niestety troche zaniedbał.
Jesli natomiast zapakował identycznie jak otrzymał to nie widze problemu.
Natomiast jednak karty są (jak sądze) po stronie sprzedawcy, poniewaz teraz to on ma i rower i kase.

leszcz - Czw 01 Cze, 2017

Ok dzięki Panowie. Po temacie. Zaproponował 100zł i ma szczęście, że mam już nowy (na dzień dziecka wogóle LOL) i nie mam chęci się użerać o kilkadziesiąt zł.

Do roboty!!!! :D

sirgregs - Czw 01 Cze, 2017

Jak Ci kasę oddał za tego Cube to jest się z czego cieszyć :-)
To był złom kompletny ...

leszcz - Pią 02 Cze, 2017

Akutalizacja:

STUMPJUMPER ochrzczony. Rewelacyjny rower.....

Ogniw w kratę 1rząd wchodzi +/- 163 :) Idealnie.

Przyszła zgrzewarka :)

Czekam na dibond.

Na dniach zamawiam ogniwka.

Jest dobrze. Uśmiecham się :)

atomek1000 - Pią 02 Cze, 2017

A jakie ogniwa do środka będziesz pakował? Przy takiej ilości to nawet przy dużej mocy nie musisz brać szczególnie wysoko prądowych więc zasięg będziesz miał 90-100km.

Koniecznie zabezpiecz nawet na pierwsze testy ośke silnika. Minimum dwa torque army! Nie wygląda aby ta ramka miała szczególnie mocne haki.

ICE - Pią 02 Cze, 2017

atomek1000 napisał/a:
Koniecznie zabezpiecz nawet na pierwsze testy ośke silnika. Minimum dwa torque army! Nie wygląda aby ta ramka miała szczególnie mocne haki.


Polecam o to zadbać, bo jak silnik się obróci to koszt będą dużo większe od inwestycji w zabezpieczenie (nawet wykonane / wypalone na zamówienie).

Tomek - Pią 02 Cze, 2017

Dokładnie hak to podstawa w zwykłej ramie jescze alu. 163 ogniwa w 1 rząd :shock: jak dasz 2 rzędy to zrobisz tyle km co falcony :grin: Ale jak 9c to 1 pyknie będzie ekstra. Naprawdę super rowerek się szykuje, wpakuj tam sanyo GA :mrgreen:
leszcz - Pią 02 Cze, 2017

Spróbuję się pobawić z 2 rzędem powyżej blatów korby bo jest akurat 14,5cm między korbami. Zrobię prototyp ze styrosyfu zobaczę jak to między nogami będzie wyglądać. No niepowiem gdyby 250 weszło ncr b (w to mierzę) to byłoby przepysznie :)
leszcz - Sob 03 Cze, 2017

Mam dylemat, który układ koszyków wybrać.

Wariant 1). opierać się będzie na skosie dolnej rury


Wariant 2). bardziej na spodzie dolnej rury i podsiodłowej:


Jakieś sugestie? Ja już mam mętlik w głowie...

leszcz - Pon 05 Cze, 2017

Zrobię wariant 2 bo po prostu mniej rzędów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group