To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV 5-6 maja 2018

gienek333 - Sob 25 Lis, 2017

Np zgłoszenia od stycznia do końca marca, w kwietniu głosowanie. To tylko propozycja :wink: .
Anonymous - Sob 25 Lis, 2017

Głosować na zasadzie oceniania fotek, a nie namacalnego sprzętu? Chyba nie o to chodzi. Nagrody są dla uczestników zlotu, a nie sprzętów z forum. Myślę, że to nietrafiony pomysł :)
gienek333 - Sob 25 Lis, 2017

Weryfikacja może być na zlocie, przed przyznaniem nagrody (prezentacja na zlocie może być warunkiem).
Anonymous - Nie 26 Lis, 2017

No to zapraszam do współpracy. Możesz to zorganizować ;)
jatko - Pon 27 Lis, 2017

zeeltom napisał/a:
Podziękowania dla kolegi jatko za darowiznę.


Noł problem. Jakoś tak na wspominki mnie wzięło, a że do 1 trochę grosza zostało to stwierdziłem że kilka złociszy przeleje ;)

Anonymous - Pon 27 Lis, 2017

Sentyment pozostaje, też miło wspominam, dzięki jeszcze raz :)
niegodny - Czw 30 Lis, 2017

Tomku. ten sam nr. rachunku do wsparcia zlotu co zawsze?
Anonymous - Czw 30 Lis, 2017

77 1140 2004 0000 3202 7681 5636
To konto tylko do wspierania zlotu, specjalnie utworzone.
Dziś pogadałem z v-ce prezydentem, który wspiera zlot i nie powinno być problemów z wynajęciem toru. Przynajmniej to potwierdza i obiecał, że się zajmie tym osobiście.
Jestem dobrej myśli. Występuję o wsparcie zlotu do różnych firm w Żyrardowie i nie tylko. Jest trochę czasu, więc poczekajmy na odpowiedzi.

niegodny - Czw 30 Lis, 2017

Ok. Dzięki.
Tomas - Czw 30 Lis, 2017

zeeltom napisał/a:
Występuję o wsparcie zlotu do różnych firm w Żyrardowie i nie tylko.


Firmy by się zaczęły pchać drzwiami i oknami gdyby wyczuły że będzie kamerka jakiegoś TVNju czy innego Polksatu.

Anonymous - Czw 30 Lis, 2017

Kamerki się pojawiają, szczególnie z TVP Warszawa.
TVN to olewa, pomimo informacji im wysyłanych.
Tak na marginesie, przy ostatnim zlocie dostałem opieprz, że info o zlocie nie pojawiło się w informatorach żyrardowskich, tylko ludzie dowiedzieli się o zlocie właśnie z TVP Warszawa.
Ale, co ja mogę...
Poszło info do Ursusa i do paru innych firm.
Czy się pojawią, to ich tajemnica ;)

gienek333 - Czw 30 Lis, 2017

Co do konkursów, to ja mogę przygotować wiedzowy. Co do "konstrukcyjnego" to może kolega Marcin z Żywca, albo ktoś z grupy 3 -miejskiej. Tas organizował już jakieś sondaże na forum, no i trochę rowerów zrobił. Ja mogę przygotować pytania do konkursu wiedzowego, chętnie z kimś, aby wymienić się pytaniami i skonsultować. Jest trochę czasu, to warto pomyśleć, bo np. kapsle :cry: , nie wiem. Może też niech inni się wypowiedzą.
Anonymous - Pią 01 Gru, 2017

Dlatego zapraszam do współpracy. W kapsle ludzie się świetnie bawili ;)
Weź pod uwagę to, że praktycznie cały zlot załatwiam i obskakuję sam. Wszystko jest na mojej głowie.
Dopiero w tym roku poprosiłem zlotowiczów o pomoc przy pilnowaniu wjazdu na tor.
Kapsle nie pasują, bieg dookoła toru nie pasuje... to czekam na pomoc i pomysły :)
Nie można wszystkiego zwalać na zeeltoma :P

gienek333 - Pią 01 Gru, 2017

Też piszę o tym wcześniej, aby się jakoś zorganizować, bez pretensji do Ciebie. To taki luźny pomysł, niech się ludzie wypowiedzą, zadeklarują itd. Po prostu przyszło mi do głowy, że konkursy mogą być tematyczne. Można też zrobić losowanie (zaprosić jakąś sierotkę :wink: :oops: ).
Greeengo - Sob 09 Gru, 2017

A co byście powiedzieli żeby zorganizować zlot np w Poznaniu na torze samochodowym . Jest w jego części tor gokartowy na którym są organizowane takie imprezy. Jest wielu dealerów samochodów, którzy chętnie postawią w ramach sponsoringu swoje auta. Władze toru są pozytywnie nastawione. Jest duża baza hotelowa. Można przyjechać na 2-3 dni z całą rodziną i zwiedzić Poznań i okolicę. Można zaprosić miłośników elektryczności z Niemiec, Danii. Porozmawiać z takimi firmami jak Red Bull.
Generalnie zorganizować event na skalę europejską, zrobić mega piknik dla całych rodzin.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group