To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV 5-6 maja 2018

Anonymous - Czw 08 Lut, 2018

Innym to nie przeszkadzało i obsada była pełna ;)
JerzyZ - Pon 12 Lut, 2018

Tomas napisał/a:
Zrobić jeden ale duży konkurs żeby więcej osób wzięło udział z jedną lepszą nagrodą typu silnik lub sterownik i tyle :wink: Po co tyle tych konkursów i tyle tych nagród :wink: Niepotrzebny rozpraszacz. Chciałem wziąć udział chociaż w jednym ale wszystkie zapisy umknęły mi uwadze bo były inne ważniejsze rzeczy do roboty :cool:
Pozwolę sobie być przeciwnego zdania. Konkursy są formą spędzenia czasu w sposób zorganizowany - a nagrody wystarczą symboliczne. Więcej osób będzie zadowolonych, więcej będzie wspomnień. Brak wielkich nagród ułatwi sędziowanie, i uniknie się sytuacji konfliktowych.
Anonymous - Śro 14 Lut, 2018

Otrzymałem odpowiedź w sprawie toru koło Słabomierza.
Koszt wynajęcia toru na jeden dzień, to 20.000 netto. Tak 20.000 netto.
Możliwe są niewielkie zniżki, jeśli nie będzie używana deszczownia i za dwudniowe wynajęcie, ale i tak, to będzie koszt kilkunastu tysięcy za dzień.
Swoją drogą co może kosztować 20 koła za dzień? Zużycie wody, nawierzchni... nie wiem. No, ale to nie mój interes.

WojtekErnest - Śro 14 Lut, 2018

Teraz widzisz ile Ci miasto 'darowalo' nie doplacając do imprezy w Zyrardowie :-)
sirgregs - Śro 14 Lut, 2018

No to pojechali :wink:
Ale biznes jest biznes. Po prostu miejsce nie dla nas.
W sumie to i tak grosze w porównaniu chociażby ze stoiskiem na targach motoryzacyjnych w Poznaniu ...

Anonymous - Śro 14 Lut, 2018

Oficjalnie samo wynajęcie toru kolarskiego w Żyrardowie kosztowało by nas, licząc po ostatnim cenniku około 1.200 za sobotę i niedzielę. Cena za godzinę wynajmu toru było coś kole 35 zł. Licząc nawet 2x24 godziny(a tyle nigdy nie było), daje niecałe 1.700 zł brutto. A gdzie to porównywać do 50.000 zł brutto?
30 razy tyle co tor.
Trudno, Za wysokie progi na nasze nogi ;)
Doba w najdroższym hotelu w Polsce, to niecałe 3.000 za dobę. A tu 25.000 za trochę trawy i asfaltu, we łbie mi się nie mieści, ale widocznie kapitalizm już taki jest.
Skoro mają klientów za takie ceny, to widocznie jest na to popyt.

Przemek - Śro 14 Lut, 2018

zeeltom napisał/a:
A tu 25.000 za trochę trawy i asfaltu
no tak ale na ten tor przyjeżdżają fury to testów za zero lub dwa jeszcze więcej niż najem toru, a na te fury OC i AC jest takie jak średnia roczna krajowa albo i lepiej ,,,, nie dla pasa kiełbasa jak to mówią,,
podsumowując ostatni zlot organizowany przez naszego "Pana słońce" (pozdrawiam) był w pytę jak to się mówi!!, co do konkursów i nagród, konkursy jak najbardziej dużooo, a nagrody ... jak dla mnie wystarczą symboliczne np długopis,! ważna jest zabawa i integracja i zobaczenie że nie jestem sam dziwakiem tylko jest nas więcej :shock: pozdro

Anonymous - Śro 14 Lut, 2018

Kurde, to ja się zapożyczę i wynajmę tor i będę robił takie imprezy za 25.000 za dzień. Woda tam jest, można polać tor i ćwiczyć poślizgi :D I niech sobie rozwalają bryki za miliony. Co za różnica gdzie się je rozbije?
Anonymous - Wto 06 Mar, 2018

Temat zlotu dostępny jest na stronie zlotów http://zlotyev.pl
Ja również jestem tam dostępny.
Na tym kończę działalność na tym forum.
Proszę również o nie wysyłanie do mnie wiadomości na PW, bo już nie będę ich odbierał.
Pozdrawiam wszystkich z którymi byłem przez ostatnie 10 lat.
Powodzenia.

Arbiter - Wto 06 Mar, 2018

Info o zlocie tak jak Zeeltom podał.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group