To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Cycle Analyst v3.1

ravkill - Sob 20 Maj, 2017

Z doświadczenia wiem, że producent będzie najtańszy :) . Ale przy kalkulacji musisz ująć parę złotych na odprawę przez agencję celną kuriera. Pamiętaj też o Vat 23%. Czyli licz mniej więcej cena producenta + transport + do tego Vat 23% + dla agencji = twój koszt 0 + logistyka do nas. Przy zakupie przez Niemca, spada vat i odpada agencja celna. Nie wiem, ile Niemiec chce zarobić.
Bujakoto - Sob 20 Maj, 2017

ravkill napisał/a:
Z doświadczenia wiem, że producent będzie najtańszy :) . Ale przy kalkulacji musisz ująć parę złotych na odprawę przez agencję celną kuriera. Pamiętaj też o Vat 23%. Czyli licz mniej więcej cena producenta + transport + do tego Vat 23% + dla agencji = twój koszt 0 + logistyka do nas. Przy zakupie przez Niemca, spada vat i odpada agencja celna. Nie wiem, ile Niemiec chce zarobić.


Wszystko leci poprzez FasterBike Sp. z o.o. więc kwestię VATu, cła, odprawy itd są mi znane. Bez obaw :)

Mimo wszystko dzięki za rady.

No i Ty Ravkill obierzesz sobie CA 3.1 w Zielonej Górze :)
A chłopakom z 3city dostarczę towar ebajkiem :)

Dla pozostałych koszty wysyłki w Polsce to grosze.

ICE - Sob 20 Maj, 2017

Bujakoto napisał/a:


Zanim wszyscy podejmiemy ostateczną decyzję czy wygrywa termin realizacji czy cena podam finalną cenę CA 3.1 w poniedziałek/wtorek.


Myślę że idea zamówienia grupowego zakładała obniżenie kosztu zakupu i każdy z nas odczeka różnice w kilku dniach dostawy :)

Dlugas - Sob 20 Maj, 2017

Muszę przyznać że wahałem się czy wziąć CA. Jednak w moim przypadku przydałby się bardziej QS V3 24x5 i myślę że warto byłoby rozważyć zakup grupowy tegoż silnika na czeskiej stronie - u Petera. Peter podobno daje zniżkę na zakup tegoż silnika jak ma do czynienia z forumowiczem z Endless. Jeszcze zakup grupowy dałby pewnie dodatkową zniżkę.
Tomas - Sob 20 Maj, 2017

No QS mocniejszy jest to fakt
Bartosh - Sob 20 Maj, 2017

Również polecam zakup w czeskim evracing - sprzęt wyszedł w piątek a dotarł we wtorek (DHL'em).
maciex93 - Sob 20 Maj, 2017

Nie ma czasem ten człowiek mocniejszych silników ze stajni QS?
kaneclan - Sob 20 Maj, 2017

Bujakoto napisał/a:
Obawiam się jednak, że przed płatnością będę musiał zebrać chociaż zaliczki, zrobiło się Nas po prostu trochę dużo abym wyłożył za wszystkich, mam nadzieje jest to do zaakceptowania?


Z mojej strony nie ma problemu podaj konto do przelewu i kwotę.

Dlugas - Nie 21 Maj, 2017

Cytat:
Kupiłem własnie teraz od niego qs 28x4. Dobry kontakt, szybka wysyłka.

Cytat:

Również polecam zakup w czeskim evracing - sprzęt wyszedł w piątek a dotarł we wtorek (DHL'em).

A jaka była cena końcowa? Czy przy jednej sztuce jest szansa udanej negocjacji? :)

Tomas - Nie 21 Maj, 2017

350 ejro po negocjacji :wink:
Dlugas - Nie 21 Maj, 2017

Ciekawe ile kosztowało by 10 szt. i czy Peter dałby konkretniejszy upust.
Tomas napisał/a:
350 ejro po negocjacji :wink:
Z przesyłką? Jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Endless?
Przepraszam że zaśmiecam wątek ale to cenne informacje dla potencjalnych chętnych posiąść ten silnik ;)

Tomas - Nie 21 Maj, 2017

Przesyłka oddzielnie 15 ejro. Peter ma nawet szybsze wersje silników ale mało już mu zostało. Mówił że nie będzie szybszych więcej zamawiał bo mało ludzie je kupują. A szkoda bo to jedyne źródło poza chinami na szybsze wersje. Pewnie dlatego mało kupują bo nie wiedzą że je ma na stanie bo na swojej stronie podaje tylko wersje średnią 24*5. (~60km/h)
Jestem na endless.
Koniec o silniku, cycle analyst omawiamy :)

Bujakoto - Nie 21 Maj, 2017

Panowie spieszę z dobrym info!

Kwota za CA3 wyniesie około 520-530zł All IN czyli już z wliczoną dostawą i wszystkim co z tym związane!

(nie jestem pewien ile wyniesie cło na elektronikę z Kanady, więc zostawiam widełki z małym przedziałem, raczej nie spodziewam się tu egzotycznych niespodzianek) :)

Termin dostawy: 7 dni

Pasuje?

No to jeśli pasuje to poproszę o szybkie wpłaty:
Czas Nas goni, czas.

Wszyscy wymienieni z listy za chwilę otrzymają ode mnie PRIV z numerem konta:
Umówmy się na wpłatę kwoty 500zł i potraktujmy to jako dużą zaliczkę.
Pozostałe pare dziesiąt złotych płatne przy dostawie (niektórzy wezmą dodatki, inni nie, tak będzie sprawniej)

Prosiłbym o sprawne dokonywanie wpłat.
Szczegóły lecą na PRIV

1. Tomas
2. Bujakoto
3. Wojtek
4. ICE
5. Kaneclan
6. Greco
7. Bartosh
8. Markkar
9. Legend
10. Rakvill


Kwestia dodatków do CA:
Poniżej zamieszczam listę dodatków o których zamówienie zostałem poproszony, jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany poniższymi to proszę o info abym wiedział dla kogo tym samym ile dodatków zamówić.
Jeśli ktoś chce coś czego nie ma na poniższej liście również proszę o takie info, zamówimy.

1: = 35zł


2: = 74zł


3: = 58zł



Jeśli jest potrzeba szybkiego kontaktu to proszę dzwonić lub pisać na mój tel: 690000001.
Sporo ostatnio podróżuje (oczywiście ebajkiem), więc jeśli nie odbieram to znaczy, że telefon został w domu, na pewno oddzwonię.

qaz33 - Pon 22 Maj, 2017

Jakby ktos chcial z was jeszcze PAS to tez lepiej od nich kupcie bo te chinskie nie sa kompatybilne
Tomas - Pon 22 Maj, 2017

qaz33 słuszna uwaga.

Bujakoto oprócz przycisku trzy pozycyjnego na kierownice ja bym chciał pasa takiego:

http://www.ebikes.ca/shop...as-12p-chr.html

Magnesy montowane na korbie. Rozwiązuje problem braku miejsca na montaż pasa w falconie :grin:

Może jakiś rabat na dodatkowe gadżety przy takim zamówieniu też uwzględnią ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group