To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - kujawsko-pomorskie

Kajman - Czw 05 Paź, 2017

co ujeżdżasz?
volkhen - Pon 09 Paź, 2017

Póki co jestem chory, więc rower czeka... :(



Nazwy jeszcze nie ma...

blundetto - Pon 09 Paź, 2017

może w końcu zrobimy lokalnego spota w myslecinku?
Kajman - Pon 09 Paź, 2017

Kurde same mocne sprzęty, gdzie ja z moim pedelcem :P Ale spotkać się można, tylko pogody nam trza ;)
volkhen - Pon 09 Paź, 2017

Na weekend zapowiadają ładną pogodę do 20 stopni, myślę, że to ostatnia okazja na ładną pogodę w tym roku ;)
kloclukas - Śro 18 Paź, 2017

Włocławek/Płock :-)
Prototyp (nakamura) nie przeszedł crash testu :-) buduje falcona

Wojtek - Nie 11 Lut, 2018

No to i ja witam szanownych kolegów. Po roku przemyśleń co do wyboru konstrukcji, następnie dwóch miesiącach oczekiwania na zamówioną ramę, zaczynam budowę swojego ebajka. Rama Qulbix Q-76 jest, oponka Heidenau k46 19"x2,50 czeka na napęd Mxus 3K 16x4 w obręczy 19"x1,4, który jest w drodze. Przednie koło 26" ogumione nowością od Schwalbe, dedykowaną do ebajków, z homologacją do 50km/h zamówione. Widelec Marzocchi 888 jest i cierpi na razie na brak mostka pół zintegrowanego. Gdyby miał ktoś taki mostek na zbyciu, to chętnie kupię. Czeka mnie zbieranie pozostałej drobnicy, zakup elektroniki i budowa baterii. Zanim pokażę się na drodze, minie więc jeszcze parę miesięcy, ale może fakt, że ktoś buduje, zdopinguje jeszcze kogoś w okolicy do podjęcia podobnej decyzji?
Kajman - Nie 11 Lut, 2018

Bardzo dobre ruchy :) Aku z czego będziesz robił?
Wojtek - Pon 12 Lut, 2018

Planuję 18650 w układzie 20s13p, jak nie zmieszczę, to 252szt w układzie 21s12p. Pewność będę miał jak przyjdą koszyki i przymierzę w realu. Bez koszyków widziałem zdjęcia 280szt. 18650 + bms w tej ramie, ale brak koszyków, to raczej proszenie się o kłopoty. Na ali znalazłem takie, w których powinienem zmieścić te 260szt. + bms, a jeśli chodzi o firmę-producenta, to chciałbym Sanyo 3500mAh. Prądowo wystarczą na moje potrzeby z naddatkiem, a naddatek powinien przełożyć się na trwałość. Tylko ta cena... Na forum widziałem już niezłe oferty po około13zł/szt, może będą jeszcze tańsze?
Kajman - Pon 12 Lut, 2018

ostatnio były w reichu ogniwa lifepo pryzmatyczne 1s 20Ah 5C po 20eur, też ciekawa opcja.
Ja od sanyo jednak chyba bym wziął sony albo samsungi :) Chociaż tak wyszło że w swoich bike mam inne ogniwa :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group