To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Powstał kolejny fanpage ebików na FB

sambor - Pon 12 Cze, 2017
Temat postu: Powstał kolejny fanpage ebików na FB
Założyłem fanpage z zamiarem propagowania w regionie kieleckim ekologicznych rowerów

https://www.facebook.com/groups/760923100735447/

Zapraszam wszystkich "wariatów" do grupy. Grupa jest otwarta

Anonymous - Pon 12 Cze, 2017

Nie każdy lubi FB. Ja wywaliłem. Nie lepiej ściągnąć ich na nasze forum?
Zawsze można zrobić kącik regionalny ;)

sambor - Pią 16 Cze, 2017

FB daje łatwość operowania. Np. fotki. Tutaj muszę przerzucać fotkę z telefonu gdzieś na internet, ściągać na dysk i dopiero wrzucam ją. A i tak jej nie widać bez klikania. FB dociera do setek osób, zaciekawia, a forum jest bezbarwne
Anonymous - Pią 16 Cze, 2017

Dziwnie umieszczasz fotki. Wrzucasz gdzieś na dedykowany serwer i dajesz linka do fotki w nawiasach IMG. Wszystko widać od razu.
Przykład:


Może FB kogoś zaciekawia. Mnie odrzuca ;)

sambor - Pią 16 Cze, 2017

zeeltom napisał/a:
Dziwnie umieszczasz fotki. Wrzucasz gdzieś na dedykowany serwer i dajesz linka do fotki w nawiasach IMG. Wszystko widać od razu.
Przykład:
Obrazek

Może FB kogoś zaciekawia. Mnie odrzuca ;)


Próbuję z FB...


Obrazek

Anonymous - Pią 16 Cze, 2017

Niektóre strony FB są zablokowane dla osób niezarejestrowanych na FB. Poza tym serwery zdjęć są dostępne bez ograniczeń, na przykład fotosik, czy wiele innych.
WojtekErnest - Pią 16 Cze, 2017

@sambor, Twoj obrazek nie jest widoczny jeśli użytkownik forum nie jest w danym momencie zalogowany na FB.
borsuk - Pią 16 Cze, 2017

sambor napisał/a:
... FB dociera do setek osób, zaciekawia, a forum jest bezbarwne

Fujzbuk dociera do milionów...ale ilość nie przechodzi w jakość (delikatnie mówiąc) :smile:

Mobil - Pią 16 Cze, 2017

sambor napisał/a:
forum jest bezbarwne

Nie jest, po prostu na tym forum treść jest ponad szatą graficzną i obrazkami.
Dla mnie na przykład przejrzystość tego forum i ciekawe dyskusje z doświadczonymi ludźmi to największy plus :wink:
Większość z nas szuka wiedzy właśnie tutaj, na blogu Tasa lub ewentualnie na ES, bez tego podejżewam, że większość z nas by nie jeździła tym czym teraz właśnie jeździ :razz:

sambor - Pon 19 Cze, 2017

Oczywiście, że to forum jest THE BEST. Ale nie o to chodzi. Chodzi o Ukrainę. :arrow:

Wiedza ludzi o ebajkach jest prawie żadna. Coś tam słyszeli, że wspomaga, ale to nadal dla nich tylko rower. Ogromne zdziwienie budzi informacja o kosztach podróży. możliwościach pokonywania dużych dystansów z sensowną prędkością.

Podjąłem kampanię informacyjną :idea: i przez FB docieram po 2 tygodniach do ponad 60 osb. Tyle czyta te posty. Zobaczcie np. to:

https://www.facebook.com/...&type=3&theater



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group