To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Srebrna Góra

tas - Śro 28 Cze, 2017
Temat postu: Srebrna Góra
Zacne tam macie trasy DH/Enduro na tej Srebrnej Górze :D


pastek5 - Śro 28 Cze, 2017

Się działo się! Kozia Góra to pikuś. Za miesiąc mazury? 😊
niegodny - Śro 28 Cze, 2017

Do tej pory mam zakwasy.Szkoda tylko, że nikt nie nagrał mojego lotu szczupakiem do bramy basenu :mrgreen:
R432 - Czw 29 Cze, 2017

Bez muzyki (która tu wgl nie pasuje) film by nic nie stracił a nawet zyskał
Na dana chwile lepiej oglądać bez dźwięku

umbur - Czw 29 Cze, 2017

R432 napisał/a:
Bez muzyki (która tu wgl nie pasuje) film by nic nie stracił a nawet zyskał
Na dana chwile lepiej oglądać bez dźwięku

Muzyka jak najbardziej pasuje do rocznika. :grin:

Bujakoto - Pią 30 Cze, 2017

Ja bym się wypierdzielił na pierwszym lepszym zakręcie! :)
kaneclan - Pią 30 Cze, 2017

Zgadzam się z przedmówcą. Muzyka jest tragiczna - uszy od tego bolą!
tas - Pią 30 Cze, 2017

precz z badziewną muzyką! :D
sannis - Sob 01 Lip, 2017

Na filmiku to jest trasa D najłatwiejsza w Srebrnej Górze. Zjeżdżaliście trasą C obok twierdzy? Podjeżdżaliście tym nowym trawersem oznaczonym jako E?
tas - Sob 01 Lip, 2017

wszystkie trasy zjechaliśmy w każdą stronę po kilka razy :D



Trawers też, trasę jeszcze nie oznaczoną na słupkach ale już udostępnioną przy wylocie zaraz obok kanciapy z żarciem


sannis - Sob 01 Lip, 2017

Celowo pytam o te dwie trasy, bo mam pytania:) Jak sobie takie klamoty (pod względem wagi, bo wszyscy chcieli by je mieć :wink: ) jak Wasze poradziły na ściankach? Czy na najwolniejszym 9C ze wspomaganiem podjadę tym trawersem podjazdowym? Chodzi o pewien punkt odniesienia. Ja nie znam Waszych beskidzkich podjazdów, zaś Srebrna to moje G.Sowie więc to jest dla mnie taki standard. Na midzie taki standard łykam bez zmrużenia powiek. Ale chce zelektryfikować fata ze specyficzną ramą i mid nie bardzo pasuje.
tas - Sob 01 Lip, 2017

Pytasz o walle? Nie znalazłem ani 1 miejsca żebym się czuł niekomfortowo jadąc w dół, tylko to jest raczej w głowie niż w sprzęcie bo trzeba się nie bać "aaa nie hamuję" tylko jechać :)
Początek trasy C1 to w właśnie taki zjazd z dropem pół metra to ja mam na tych moich balonach taki prześwit to się nawet nie ma co zatrzymywać :P

A co do podjazdówek to one są długie i powolne jak na HUBa więc sam wiesz, spodziewać się trzeba przerwy w połowie. No ale i tak zrobisz podjazd 3x szybciej niż ktokolwiek inny :)

Spotkaliśmy ekipę fatowców, ale się bali z nami zjechać :D

sannis - Sob 01 Lip, 2017

tas napisał/a:
Pytasz o walle? Nie znalazłem ani 1 miejsca żebym się czuł niekomfortowo jadąc w dół, tylko to jest raczej w głowie niż w sprzęcie bo trzeba się nie bać "aaa nie hamuję" tylko jechać :)
Początek trasy C1 to w właśnie taki zjazd z dropem pół metra to ja mam na tych moich balonach taki prześwit to się nawet nie ma co zatrzymywać :P

A co do podjazdówek to one są długie i powolne jak na HUBa więc sam wiesz, spodziewać się trzeba przerwy w połowie. No ale i tak zrobisz podjazd 3x szybciej niż ktokolwiek inny :)

Spotkaliśmy ekipę fatowców, ale się bali z nami zjechać :D


Wiadomo, że psycha to primo a następnie pęd coby łyknąć przeszkody. Dzisiaj byłem po deszczu na facie i było trochę ślisko, a że oglądałem ostatnio filmik z tą fajna muzą, to na trasie się zastanawiałem - kurna jak oni tu na tych klockach zjechali :razz:

Co do huba to właśnie nie wiem, ale takich podjazdów może nie tak trawersujących tylko długaśnych i sztywnych to mam w okolicy multum.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group