To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - CARRERA BANSHEE

Tomas - Pon 16 Paź, 2017

Tam za wiele nie zobaczycie bo bateria jest zabudowana i wszystko włożone na styk. że palca nie włożysz.
Zrobione są gniazda dla śrub z pręta kwadratowego alu pociętego na kawałki. Gniazda nawiercone, nagwintowane, przyklejone żywicą do skrzynki.
Zapomniałem strzelić fotkę przy przeglądzie ale może tym razem nie zapomnę :)

Elektrotonus - Pon 16 Paź, 2017

Gadaniee... nie doczekanie nasze ;-)
xyz2a - Pon 16 Paź, 2017

Elektrotonus napisał/a:
Gadaniee... nie doczekanie nasze ;-)

Gdzie jest przycisk 'Pomógł'↑

Arabesque - Pon 13 Lis, 2017

możesz podpowiedzieć czy sam obrabiałeś DBOND? czy zamawiałeś wyfrezowane już (jeśli zamawiałeś to gdzie, a jeśli sam to jak ;) )
Tomas - Pon 13 Lis, 2017

Zrobiłem jak pytałem :wink:
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?p=93663#93663

klawisz - Sob 02 Gru, 2017

Tomas, czy mógłbyś napisać jakiej folii użyłeś do oklejenia skrzynki (producent, wzór, może link do sklepu)? Podoba mi się Twój projekt, zwłaszcza estetyczne wykonanie tej skrzynki i dyskretny wygląd.
Tomas - Sob 02 Gru, 2017

Hey, dzięki. Niestety nie pamiętam od którego sprzedawcy brałem na aledrogo. Właściwie wszystkie (poza 3M) są podobnej jakości.
klawisz - Śro 06 Gru, 2017

A w jaki sposób przymocowałeś skrzynkę do ramy? Na zdjęciach nie widać żadnych elementów mocujących ...
Tomas - Śro 06 Gru, 2017

Mocowanie do: Dwa otwory bidonu, dwa gniazda pancerzy linek pod górną rurą i jedna mała dziurka dodatkowa, nagwintowana M3 koło główki ramy. To fakt trzeba się dlugo przypatrzec żeby zobaczyć mocowanie
Elektrotonus - Czw 07 Gru, 2017

Tomas , otwierasz czasem skrzynkę ? Nie mówię o pocztowej ;-) ? Kiedyś obiecałeś foto wnętrza ;-(
Tomas - Pią 08 Gru, 2017

Akurat dzisiaj chciałem wrzucić (wieczorem) bo w końcu będę otwierał skrzynkę na rutynową kontrolę :wink:
klawisz - Pią 08 Gru, 2017

Tomas napisał/a:
dzisiaj chciałem wrzucić (wieczorem)


Czekamy... Jeśli to nie problem, dodaj też zdjęcia mocowania do ramy :)

Tomas - Pią 08 Gru, 2017

Foto telefonem z piwnicy stąd jakość taka sobie, ale coś tam widać




Domino - Nie 07 Sty, 2018

Tomas napisał/a:
Mocowanie do: Dwa otwory bidonu, dwa gniazda pancerzy linek pod górną rurą i jedna mała dziurka dodatkowa, nagwintowana M3 koło główki ramy. To fakt trzeba się dlugo przypatrzec żeby zobaczyć mocowanie


Witam
Jak połączyłes skrzynkę do gniazd pancerzy?

Tomas - Nie 07 Sty, 2018

Użyłem zatrzask szyb meblowych przewiercony i mocowany na pasek do gniazda pancerza. Do skrzynki przykrecone śrubami wpuszczanymi. Widać co nieco na foto


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group