To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Sprzedaż poprzez PayPal - UWAGA OSZUŚCI!

ARTUR - Wto 15 Sie, 2017

Ten sam przypadek u mnie , można powiedzieć że identyczny tylko na terenie Szwecji😐 jak odpisałem że tylko przelew na konto z góry i mój kurier... temat został zakończony 😉
Passat_EQ - Wto 15 Sie, 2017

A gdyby tak zagrac z nimi w ich stylu?
Zgodzic sie na transakcje, nim poda sie konto paypal, podac adres odbioru paczki, tylko ze z parkingu pod marketem i zamiast ebika wyslac im 50 kilo kamieni? :) koszty dhl do Ghany troszke ich szarpna.

maniekrox - Wto 15 Sie, 2017

Raczej sprawdzą co wysyłasz. Ale jakby prywatne ziomki przyjechały to może jakieś bęcki? :D Ofc żartuję, tylko sobie by się problemów narobiło :)
ravkill - Wto 15 Sie, 2017

Do mnie też uderzyli... Tym ciapatym, to mam ochotę wysłać C4 lub wąglika, a nie 50 kg kamieni... W końcu dane mogą być fałszywe z każdej strony .. ..I pewnie kiedyś ktoś im ten numer zrobi...Takich się powinno sądzić według prawa szariatu, upierdolić prawą rękę i po sprawie.... "Nowi Szwedzi" psia mać...
Passat_EQ - Śro 16 Sie, 2017

maniekrox napisał/a:
Raczej sprawdzą co wysyłasz. Ale jakby prywatne ziomki przyjechały to może jakieś bęcki? :D Ofc żartuję, tylko sobie by się problemów narobiło :)


Kurier nie otworzy paczki. DHL odbiera co mu podasz do rąk i list naklei.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group