To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - Zlecę naprawę hulajnogi elektrycznej - Warszawa

konradmk - Wto 01 Sie, 2017
Temat postu: Zlecę naprawę hulajnogi elektrycznej - Warszawa
Pacjent to hulajnoga SXT H300. Miałem małe spięcie, trzeba wymienić wyświetlacz (popsułem) i manetkę. W tej wersji hulajnogi manetka i wyświetlacz są osobno, chciałbym teraz zamontować wyświetlacz z manetką w zestawie (mogę zamówić):



Kontroler prawdopodobnie działa ale nie wiem czy da się go podłączyć do nowego wyświetlacza (inna liczba przewodów). Dodatkowo trzeba wymienić łożysko w piaście. Proszę o kontakt na PW.


poszukiwacz77 - Śro 02 Sie, 2017

Nie wiadomo czy to bedzie kompatybilne z kontrolerem.Czasami sa problemy i trzeba przerabiac wejscia lub wymienic kontroler na inny.Hulajnogi nie naprawialem jeszcze ale za to rozne rowery.Mysle,ze moglbym sie tego podjac gdybys chcial podeslac ja do TL wraz z czesciami,ale czas mam tylko do 18/08,bo pozniej wracam do domu.
konradmk - Wto 08 Sie, 2017

Poszukam raczej kogoś lokalnie, ale dzięki za info.
konradmk - Śro 28 Lut, 2018

Witam,
nie było mnie długo w kraju, hulajnoga nadal stoi w piwnicy. Chciałbym ją komuś zawieźć, pewnie potrzeba będzie zreanimować baterię jakaś porządną ładowarką.

Marek_Komarek - Śro 28 Lut, 2018

wymienić manetkę na nową razem ze sterownikiem
ile to ma mocy jakie napięcie i czy to DC czy BLDC coś znajdę nowego u siebie :)

glebor - Czw 01 Mar, 2018

zeeltom jest z okolic warszawy może z nim zagadaj?
konradmk - Pią 02 Mar, 2018

Już załatwione z Piotrem z forum. Czekam na diagnozę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group