To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Bydgoszcz, spotkanie?

volkhen - Czw 03 Sie, 2017
Temat postu: Bydgoszcz, spotkanie?
Witam,

Widzę, że jest trochę użytkowników z Bydgoszczy. Jesteście chętni się spotkać? wymienić doświadczenia itp. Najlepiej na rowerach w Myślęcinku :)

djmarcin56 - Czw 03 Sie, 2017

Hej ja się piszę tylko mój rower jeszcze przed konwersją bo brakuje mi baterii i wolę pojeździć na zwykłym niż miałby być nieczynny. Kiedy, godzina? Myślecinek dobre miejsce.
volkhen - Pią 04 Sie, 2017

mój rower też jeszcze klasyczny, więc nie ma problemu. Ktoś jeszcze? Jak nie będzie odpowiedzi do 12 to roześlę wiadomości prywatne.
blundetto - Pią 04 Sie, 2017

siema chętnie się spotkam a do mysla na e biku mam 3 minuty :wink:
djmarcin56 - Sob 05 Sie, 2017

I co z tym spotkaniem? 😀
volkhen - Sob 05 Sie, 2017

Możemy zrobić jutro, albo w przyszły weekend, może więcej osób zauważy temat.
Jeśli jutro to proponuję o 12 przy zajezdni tramwajowej w Myślu.

djmarcin56 - Sob 05 Sie, 2017

Mnie pasuje 12 jutro, za tydzień może mnie nie być ;)
blundetto - Nie 06 Sie, 2017

i jak przyszly tydzień?
volkhen - Nie 06 Sie, 2017

Cholera, śmiesznie to zabrzmi, ale dziś od 10 tak pracowałem nad rowerem, że całkiem zapomniałem. Ale nic nie było potwierdzone na szczęście.
Przyszły weekend każda pora mi pasuje (w granicach rozsądku). Może być też piątek.

volkhen - Nie 17 Cze, 2018

Odnawiamy temat?
Mój rower już śmiga od jakiegoś czasu.

ttorrentt - Pon 18 Cze, 2018

ja noszę się z zamiarem zrobienia roweru ale w sumie nic jeszcze nie mam kupionego, ale z chęcią podpatrzę co macie moze skorzystam z jakiś cennych rad
Kajman - Śro 20 Cze, 2018

Kogo dzisiaj widziałem niedaleko Carrefour Glinki z materiałową torbą na aku w trójkącie? Chyba niebieska rama.
Kajman - Śro 20 Cze, 2018

ttorrentt napisał/a:
ja noszę się z zamiarem zrobienia roweru ale w sumie nic jeszcze nie mam kupionego, ale z chęcią podpatrzę co macie moze skorzystam z jakiś cennych rad


Ja tam wszystko jeszcze w proszku, ale jak co to pytaj :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group