To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - do usunięcia

krystian91 - Sob 05 Sie, 2017
Temat postu: do usunięcia
do usunięcia
Anonymous - Sob 05 Sie, 2017

Na zdjęciach widzę czarne DD i te mniejsze, ale chyba są przekładniowe?
Te czarne osobiście montowałem i polecam. Tylko te moje miały chyba 500W, nie jestem pewny ;) Zestaw pracuje w kole 26 cali z szybkością do 40 km/h i nie żre jakoś dużo prądu. Na akumulatorze 27 Ah przejeżdżałem 80 km na pełnej prędkości.

krystian91 - Sob 05 Sie, 2017

zeeltom napisał/a:
Na zdjęciach widzę czarne DD i te mniejsze, ale chyba są przekładniowe?
Te czarne osobiście montowałem i polecam. Tylko te moje miały chyba 500W, nie jestem pewny ;) Zestaw pracuje w kole 26 cali z szybkością do 40 km/h i nie żre jakoś dużo prądu. Na akumulatorze 27 Ah przejeżdżałem 80 km na pełnej prędkości.


Czarny 500W to ten który Ty masz, czyli dokładnie taki sam 36v 500W
250W to przekladniowki.

Anonymous - Sob 05 Sie, 2017

Zdecydowanie polecam te 500W na przód. Łatwo się montuje i osiągi są bardzo dobre.
No i cena bardzo atrakcyjna ;)
Co do przekładniówek, to biorąc pod uwagę cenę nowych silników przekładniowych 680 zł, to tu mamy całe koło, sterownik, manetkę, klamki itp. Warto :)

krystian91 - Sob 05 Sie, 2017

zeeltom napisał/a:
Zdecydowanie polecam te 500W na przód. Łatwo się montuje i osiągi są bardzo dobre.
No i cena bardzo atrakcyjna ;)
Co do przekładniówek, to biorąc pod uwagę cenę nowych silników przekładniowych 680 zł, to tu mamy całe koło, sterownik, manetkę, klamki itp. Warto :)

Dzięki za recenzję.
Pozdr.

Anonymous - Sob 05 Sie, 2017

Nie ma za co. Jak coś jest dobre, sam sprawdziłem, to polecam. A jak złe, to krytykuję ;)
krystian91 - Wto 08 Sie, 2017

Up


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group