To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - multimetr - jaki/zastosowanie

xyz2a - Wto 08 Sie, 2017
Temat postu: multimetr - jaki/zastosowanie
Chciałbym sobie kupić multimetr - na rynku jest duży wybór i duży zakres cenowy.
Chciałbym wybrać coś odpowiedniego jakość/możliwości/cena - co polecacie

Co mogę zmierzyć w ebajkach - oprócz
1. Napięcie baterii
2. Zamknięcie obwodu (buzzer)
3. Temperatura

Ogólnie nie lubię kupować 2 razy - ale też nie chcę wydać nie wiadomo ile kasy aby się nie okazało że na drugi dzień go uszkodzę (jeszcze nie używałem takich zabawek) - mierząc napięcie DC w gniazdku 230V.

mjentos - Wto 08 Sie, 2017

Jeżeli nie obce Ci zakupy w Chinach to ludzie polecają ten miernik aktualnie w promocji przez aplikacje 11.11$
xyz2a - Śro 09 Sie, 2017

Chyba jednak wybiorę UT33A za około 60zł.
glebor - Wto 15 Sie, 2017

mientos, mam ten sam miernik i powiem, ze jest bardzo wygodny!

Ma duże cyfry, dość dużą dokładność, true RMS, jedynie kable średniej jakości, dodatkowo idzie na 2x nimh AAA, co przy mojej częstosci pracy jest rewelacyjnym rozwiązaniem :) Polecam.

Passat_EQ - Wto 15 Sie, 2017

mam kilta miernikow unit. Generalnie mierza, ale importer to taki alliexpresowy handlowiec ze stazem.
Gdy miernik za pol klocka zaczal mi wariowac, zadzwonilem ze chcialbym go wyslac na serwis. W odpowiedzi padlo ze oni tych miernikow nie naprawiaja.
Generalnie sprzedaja je a jak ktos podesle uszkodzony, to pewnie probuja odbic pileczke. Jesli zas ktos przycisnie to pewnie odesla nowy albo za pol ceny ( takie myki stosowali inni z ktorymi wspolpracowalem)
A miernik rozlozylem i sam naprawilem.

leszcz - Wto 15 Sie, 2017

Cęgowym możesz mierzyć prąd do 400A.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group