To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - 1-3 września - Gdańsk

tas - Pią 08 Wrz, 2017

Fantastycznie było, mimo deszczu los chciał, że zawsze byliśmy akurat tam, gdzie nie padało :)
Tomas - Pią 08 Wrz, 2017

To fajnie :) 3city ogólnie znośne ? Może kiedyś my do was wpadniemy to nas obwieziecie po najlepszych trasach :)
Nie zdążyliśmy (nie miałem już czasu) pojechać do lasów oliwskich. Tam są długie odcinki leśne na górkach z fajnymi zakrętami gdzie można się nieźle rozpędzić.

P.S - Tas jesli można skontaktuj się z ekipą żeby Ci zdjecia wszyscy podesłali a Ty podeślesz nam odrazu całą paczkę na meila co ?

blundetto - Pią 08 Wrz, 2017

mam pare fotek z kamerki ale jakos slabo wyszly pewnie dlatego ze byłem bardziej zajarany jazda w tak zacnej ekipie niż robieniem fotek
pozdro dla wszystkich
Piotrek zolty fat-falcon

Tomas - Wto 19 Wrz, 2017

Cytat:
P.S - Tas jesli można skontaktuj się z ekipą żeby Ci zdjecia wszyscy podesłali a Ty podeślesz nam odrazu całą paczkę na meila co ?


:?: :neutral:

tas - Śro 20 Wrz, 2017

kilka fotek, nie było czasu na więcej, tyle się działo :)

Rozpoczęło się ciekawie, na wysokości Torunia przy 140km/h wybuchła nam opona w busie, dzięki wysokim umiejętnościom kierowcy obyło się tylko na podniesieniu ciśnienia, a nie dachowaniu :)


Od razu po przyjeździe wpadliśmy na plażę, z rozpędu gnając na wschód przejechaliśmy jak tajfun po plaży dla nudystów, ciekawe czy oni byli bardziej zdziwieni niż my...


Spanie z rowerami, szum ładowarek kołysał do snu


Na mieście szał, główna atrakcja :D




Później trasy nad przepaściami i klifami, tegop w domu nie ma...



Karuzeli na lufie działa też w domu nie ma :D


Byliśmy wszędzie


Jedliśmy wszystko co się dało




Wielkie podziękowania dla lokalnej ekipy za pokazanie najlepszych legendarnych miejsc, bez was byśmy się tam motali.

Tomas - Śro 20 Wrz, 2017

Elegancko :grin:
kondzio927 - Śro 20 Wrz, 2017

Tomas napisał/a:
Elegancko :grin:

...tak zwłaszcza ta fota na plaży, ziomek w klapkach i full face (fulfejsie) :mrgreen:

tas - Śro 20 Wrz, 2017

Hahaha no! :D .... eee chwila, ejjjj, to ja jestem! :D
Tomas - Czw 15 Lut, 2018

Pamiętacie panowie jak staliśmy ekipą i falconami na samej krawędzi klifu (foto powyżej chyba nawet jest ) ? :mrgreen:
Patrzcie teraz:
https://www.trojmiasto.pl...al-n121154.html

umbur - Czw 15 Lut, 2018

Tomas napisał/a:
Pamiętacie panowie jak staliśmy ekipą i falconami na samej krawędzi klifu (foto powyżej chyba nawet jest ) ? :mrgreen:
Patrzcie teraz:
https://www.trojmiasto.pl...al-n121154.html

Miło, że dopiero teraz. :mrgreen:

krzychu666 - Czw 15 Lut, 2018

wszystko fajnie tylko że same chłopy a gdzie kobiety :lol:
niegodny - Czw 15 Lut, 2018

No wiesz, niektórzy mają żony więc jeszcze dokumentacji foto brakuje z co niektórych sytuacji.
A kobitki wszystko i wszędzie wywęszą :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group