To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Stearth Bomber Vs Falcon

tas - Sob 19 Sie, 2017
Temat postu: Stearth Bomber Vs Falcon
Przyznajcie się, kto z Was czeka na taką konfrontację? :D
Pewnie kiedyś się pojawi, a tymczasem wyścig tytanów z przymrużeniem oka :)


Eryk1000 - Nie 20 Sie, 2017

Bomber z tym aku połowę zrobi tego co Falkon a potem linka i na hol :P . Dobra reklama dźwignią handlu ;)
blundetto - Nie 20 Sie, 2017

https://www.youtube.com/watch?v=vWNy6Mchboo

kwestia wagi? czy sterowniki maja bardziej kopiace?

tas - Nie 20 Sie, 2017

Ani jedno ani drugie, tylko i wylacznie umiejetnosci. Ktos, kto umie to i na taczkach zrobi.
maniekrox - Nie 20 Sie, 2017

Nie no, jest tu pewien myk.
Do robienia wheelie przekłada się klamki hamulcowe, aby prawą ręką operować gaz, a lewą dźwignię tylnego hamulca.
Dzięki temu można jedną ręką podnosić koło, a drugą opuszczać - w uproszczeniu.

A maszyna już nie gra roli. Jedynie jeśli ma więcej mocy to łatwiej na to koło postawić.

leszcz - Nie 20 Sie, 2017

@tas rewelacyjnie kręcisz te filmiki. Tylko cierpliwie czekam na przeskok jakościowy na 1440p bo 1080p na yt to niestety kasza.
Elektrotonus - Pon 21 Sie, 2017

Tas, może warto na Vimeo wrzucać twe wiekopomne dzieła ebajowe :-) Mniej psuje nagrania ten serwis.
tas - Pon 21 Sie, 2017

Nie chce mi się, a z walki o jakość na YT już zrezygnowałem, na komputerze jest obraz jak w kinie, a na serwisie artefakty, piksele, rozmycia, widać zamiast iść do przodu to się serwis cofa w jakości.
Jak na filmy rozrywkowe to jestem pogodzony z tymi pikselami :)

leszcz - Pon 21 Sie, 2017

Nie masz 1440@60 ? Wystarszy to i po sprawie na YT
tas - Pon 21 Sie, 2017

no własnie kolejne filmiki już będę kręcić w 2k
arek_arecki - Sob 09 Wrz, 2017

Chcialbym porownac takiego bombera na szutrowych drogach z moim ebike na.qs273 200a bateria 400a fazy z pakietem 22s19p lub 22s16p sony vtc6. To bylaby masakra ..... :-) tak mysle...
tas - Sob 09 Wrz, 2017

Do klasycznego Falcona już nie ma tego co porównywać pod kątem mocy, zasięgu, geometrii, zaawansowania technologicznego, użytych rozwiązań czy dzielności terenowej a co dopiero do takiego Super Falcona.
Szkoda, że nie mogłem zrobić prawdziwej konfrontacji i skończyło się na krótkim filmie rozrywkowym.
To by dopiero był pogrom :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group