To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Przepis na Sabvotona i Bluetooth za 19 złociszy

acmen - Nie 06 Maj, 2018

A czemu nie użyć firmowego BT? http://www.sabvoton.com/p...th-adapter.html
jajo111 - Nie 06 Maj, 2018

Najtaniej widziałem po 25 dolcow i wysyłka 30 dolcow to się mija z celem. Za układ hc-06 lub podobny.
yeero - Wto 05 Mar, 2019

Dzieki za wyczerpujacy opis.
Kupilem plytke HC-05. Podlaczylem do komputera przez kabel USB od sabvotona.
Udalo mi sie jej zaprogramowac nazwe i AT UART.
Dostalem w terminalu odpowiedz OK.

Zamienilem kabel RX/TX miedzy hc-05<>moje gniazdo usb nastepnie podlaczylem do tego kabel od sabvotona do samego sterownika (grubsza koncowka do sterownika). Czy ja dobrze to probuje laczyc? Czy moze mam polaczyc hc-05 bezposrednio do sterownika bez kabla z ukladem od sabvotona

Moge polaczyc sie bluetooth z moim adapterem (nazwa jest taka jak sobie ustawilem) ale dostaje zerowe wartosci. Resetowanie / ubijanie aplikacji nie pomoga. W oryginalnej aplikacj MQCON kiedy chce sie polaczyc moj bluetooth nie figuruje jako wspierany.

Mam najnowszego Androida (9)
Czy ktos mial podobneg problemy ? Czy jest jakas inna apka ?

Lemur - Nie 10 Mar, 2019

yeero napisał/a:
Dzieki za wyczerpujacy opis.
Kupilem plytke HC-05. Podlaczylem do komputera przez kabel USB od sabvotona.
Udalo mi sie jej zaprogramowac nazwe i AT UART.
Dostalem w terminalu odpowiedz OK.

Zamienilem kabel RX/TX miedzy hc-05<>moje gniazdo usb nastepnie podlaczylem do tego kabel od sabvotona do samego sterownika (grubsza koncowka do sterownika). Czy ja dobrze to probuje laczyc? Czy moze mam polaczyc hc-05 bezposrednio do sterownika bez kabla z ukladem od sabvotona

Moge polaczyc sie bluetooth z moim adapterem (nazwa jest taka jak sobie ustawilem) ale dostaje zerowe wartosci. Resetowanie / ubijanie aplikacji nie pomoga. W oryginalnej aplikacj MQCON kiedy chce sie polaczyc moj bluetooth nie figuruje jako wspierany.

Mam najnowszego Androida (9)
Czy ktos mial podobneg problemy ? Czy jest jakas inna apka ?

Mam dokładnie tak samo komp przez bluetooth też się łączy ale brak transmisji.

egzi - Wto 03 Sie, 2021

Odgrzewam kotleta.

U mnie też apka MQCON nie pokazuje na liście żadnych urządzeń bluetooth. Link ze zmodyfikowana apką nie działa.

Ktoś jest w stanie powiedzieć czy oryginalny bluetooth jest urządzeniem BLE, czy działa po profilu SPP?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group