To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Przeróbka manetki kciukowej

markkar - Śro 01 Lis, 2017

@Elektrotonus,mogę sprawdzić bo u siebie wtyczkę uciąłem i założyłem standardowo dostępną. Ta z bafanga gdzieś się wala więc mogę przepikać czujnikiem. A masz gniazdo z kablem do tego? Można gdzieś to dostać czy przerabiasz z jakiegoś przedłużacza?
Elektrotonus - Śro 01 Lis, 2017

Właśnie nie chcę gniazda ucinać, szukam pasującego by nie psuć oryg wtyczki.
markkar - Śro 01 Lis, 2017

Ja jedynie znalazłem przedłużacze które i tak trzeba ciąć i też kosztują więcej. Połączenie jet fajne bo ma minimalne wymiary i jest wodoszczelne ale nie znalazłem innej możliwości niż dokupienie dedykowanego przedłużacza i cięcie.
jasiek011 - Śro 07 Lut, 2018

https://pl.aliexpress.com/item/Universal-Motorcycle-7-8-Handlebar-Black-Metal-Thumb-Throttle-E-Bike-Electric-Bike-Scooter-electric-scooter/32738754031.html
a cos takiego ktos testowal?

djmarcin56 - Śro 07 Lut, 2018

Ja mam taką manetkę fajna jest i zupelnie inaczej się nią gaz wciska, w moim egzemplarzu słabo odbija gaz i jak odbija to na pozycje wyjściową to musze leko odciagnąć ją do końca bo inaczej leciutki gaz jest i rowerek lekko rwie zamiast sie zatrzymać :)
Musze ją otworzyć i zobaczyć czy da się to jakoś poprawić.

Anonymous - Śro 07 Lut, 2018

WD40 pomaga na wszystko ;)
djmarcin56 - Śro 07 Lut, 2018

Jutro rozkręcę i zobaczę co tam w trawie piszczy, że tak się zachowuje :)
Saku - Czw 08 Lut, 2018

jasiek011 napisał/a:
https://pl.aliexpress.com/item/Universal-Motorcycle-7-8-Handlebar-Black-Metal-Thumb-Throttle-E-Bike-Electric-Bike-Scooter-electric-scooter/32738754031.html
a cos takiego ktos testowal?


Ja mam taka.
Zla nie jest, ale jak dla mnie to bardziej nadaje sie do hamowania regeneracyjnego...

I mam to samo co djmarcin :lol:
Wydaje mi sie ze to ich wada w takim razie :razz:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group