To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Opinie na temat usług e-biker.pl

ARTUR - Czw 07 Wrz, 2017
Temat postu: Opinie na temat usług e-biker.pl
Witam , zakładam ten temat w celu uzyskania informacji na temat usług e-biker.pl . Mile widziane opinie i doswiadczenia ☺
ajs - Czw 07 Wrz, 2017

Polecam. Znakomite zestawy do szybkiej przeróbki na elektryka.
ARTUR - Czw 07 Wrz, 2017

Interesuję mnie również czy maja doświadczenie w konstrukcjach wysokiej mocy .Składali komuś falcona ? Jest ktoś na forum kto może się wypowiedzieć w tej kwesti ? Warto im zaufać z konstrukcją za grube $ :wink: ? Estetyka ich pracy jest odpowiednia ?
leszcz - Czw 07 Wrz, 2017

Za grube $ to bym pojechał do nich, zobaczył warsztat i kilka wytworów.
spider - Pią 08 Wrz, 2017

Ogolnie polecam,

Jednak ja dlugo czekalem na baterie, no i kolo musialem oddac do serwisu bo sprzychy mi sie odkrecaly co 10 km :)

wwojciech - Pią 08 Wrz, 2017

Z mojej strony akurat zamowilem towar ktory teoretycznie byl dostepny. Od sprzedawcy zadnej zwrotnej informacji co sie dzieje z zamowieniem. Dopiero po mojej interwencji dowiedzialem sie ze czeka na moj towar. Zamowilem tylko dla tego ze nie bylo czesci do kolejnego elektryka na juz. Nie wiem jak to teraz wyglada u nich z obsluga ale osobiscie ile razy zamawialem w nexunie to "klient zawsze zostal dopieszczony". I to sobie wlasnie cenie u Tasa ze wszystko jest tak jak nalezy
R432 - Pią 08 Wrz, 2017

Ja w nexunie zamawiałem raz i moje zamówienie zostało 'przeoczone' dopiero po moim mailu o zwrot pieniędzy zostało wysłane
A co do ebikera to na zlocie rozmawiałem z nimi trochę i w przypadku niektórych produktów niezabardzo wiedzieli co sprzedają

ap0f1s - Pią 08 Wrz, 2017

Niestety także zauważyłem że ich wiedza na temat pewnych rzeczy co oferują jest powierzchowna i różne opinie o tym sklepie slyszalem.
conrad - Pon 11 Wrz, 2017

Staramy sięjak możemy - i bardzo dbamy o każdego klienta. Jeżeli ktoś ma cośdo zarzucenia nam to śmiało proszę pisać - osobiście siętym zajmę i rozwiążę każdy problem.
maki1000 - Nie 17 Wrz, 2017

Ja mogę tylko polecić. Zjarał mi się sterownik i coś się stało z baterią. Ogólnie miałem zwarcie przewodów tych 3 głównych od silnika bo stopiła się kostka która założyłem. Jeden telefon i wymienili wszystko na nowe bez gadania. Miałem zestaw s-2000, teraz mam s-3000. Poza tym to z filmiku który zrobili dowiedziałem się o czymś takim jak ebike. Potem zacząłem zgłębiać temat i trafiłem na to forum, które uwielbiam czytać i rozkminiać ;)
Cezar38 - Nie 17 Wrz, 2017

kolega z pracy też kupował tam zestaw i też się spalił sterownik sam z siebie
maki1000 - Nie 17 Wrz, 2017

U mnie trochę inaczej, bo sam z siebie działał. Jak kupiłem to nie było jeszcze filmiku że trzeba izolacią te fabryczne kostki ze sobą spiąć żeby nie łapały luzów. Ja tego nie zrobiłem i te fabryczne kostki się przytopily. Pojechałem do sklepu elektrycznego i panowie dali mi kostkę taka skręcaną która miała przeżyć rower. Ale po około 2 mies ta wtyczka się tak stopiła że kable się złączyły. Po wymianie zaizolowałem wtyczki i na razie jest klasa. Niedługo planuję wymianę sterownika na sabka, bo zakładam mocniejszą baterię. Dam znać jak moje wrażenia po zmienie.
sunman - Nie 17 Wrz, 2017

Dla mnie bylo spoko zaplatanie kola bylo ogarniete jak nalezy , kontakt tez dobry.
Rysiekkk - Pią 09 Lut, 2018

https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8043&sid=16d0db11fbdf10f7f4132a308aae66b8
Józef - Śro 17 Kwi, 2019

Chciałbym napisać parę słów o firmie e-biker z Poznania. Zamówiłem zestaw do konwersji rapid 1100, zestaw otrzymałem bardzo szybko na początku lutego. W tym okresie w piwnicy pomału modyfikowałem rower Trek, który nabyłem późną jesienią roku 2018 a chcę dodać że po sezonie dostałem na ten rower bonifikatę ok 700zł. W miesiącu marcu zamówiłem do tego zestawu rapid 1100 baterię Li-ion BG701 i tutaj okres oczekiwania bardzo się przedłużył, otrzymałem ją po miesiącu. Otrzymałem do tego gratis lampkę oświetleniową. A przecież są to niemałe pieniądze za zestaw (widocznie mieli kłopoty z produkcją baterii). Kontakt z firmą jest b dobry miałem kłopoty z montażem czujnika pas na korbie, przysłali mi jeszcze uniwersalny ale i tak się zdecydowałem na kwadrat. Jeszcze jedna sprawa ten rower Trek nabyłem z ramą 15,5 cala z uwagi że jestem niski. Na ramę tylko mogłem zmieścić baterię o wymiarach 365x90x110 i weszła na styk. Każda inna musiała by być montowana na bagażniku. Zalety tego zestawu na szynie baterii znajduje się sterownik więc odpadają połączenia i dodatkowe mocowanie modułu sterownika. Kable posiadają złączki osłonięte przeciw wilgoci.
Dzisiaj odbyłem 20km jazdę tym rowerem. Super, super, super się jechało, opłacało się czekać tyle na baterię. Wada jedna jest to cena całego zestawu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group