To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki BLDC - QS Motor

xyz2a - Śro 20 Wrz, 2017

Na czym to polega że z Czech będzie lepsza cena?
markkar - Śro 20 Wrz, 2017

Tak w skrócie to zamawiają kontener drogą morską więc ceny i transport wychodzą dużo mniej na sztuce. Tak przynajmniej mi się wydaje. Nie wiem dokładnie jak jest z cłem i vatem ale do poprzedniego zamówienia normalnie dostałem FV czyli podatki są opłacone.
Mitar - Czw 28 Wrz, 2017

markkar napisał/a:
Oferta dotyczy zamówienia na 2018.


A pisali który miesiąc albo kwartał?
Bo jak 1 kwartał to ja bym też był zainteresowany bo później to już sezon zacznie uciekać.

markkar - Czw 28 Wrz, 2017

Z poniższego maila wynika iż początek 2018. Na koniec roku podpytam, pewnie będą bardziej zorientowani.
Cytat:
From: Petr Kortanek [mailto:petrkortanek@gmail.com]
Sent: Thursday, September 14, 2017 1:08 PM
Hello,
I do not have these motors in stock. I just received a big order from QS motor yesterday and next order is planned for beginning 2018.
So yes, I can supply these motors, it will be cheaper than if you order it from QS directly, but the delivery time is at the moment very long.
Pozdrawiam
Petr Kortanek

Mitar - Czw 28 Wrz, 2017

Może jak się zbierze jeszcze parę osób to jakiś upust by dali.
Czekamy w takim razie.

Rugorlos27 - Nie 15 Paź, 2017

Jak by było jakieś zamówienie grupowe to się dołączam.
Dlugas - Nie 15 Paź, 2017

Panowie, czy przy zaplocie QS v3 na jeden krzyż w klasyczną obręcz stalową 17 cali można użyć oryginalnych szprych stosowanych w motorowerach od obręczy 16 cali? Czy w ogóle jakieś gotowe szprychy się nadadzą do takiego zaplotu?
Może ktoś z Was zaplatał już obręcz 17 cali z tym silnikiem i wie co się nada, ewentualnie podpowie jaką trzeba mieć dł.szprych

markkar - Pon 16 Paź, 2017

Wątpię abyś coś dobrał ze standardowych, krótkie będą. Jak zaplatałem 19" to kalkulator elegancko mi wyliczył.
Dlugas - Pon 16 Paź, 2017

Dziękuję za odpowiedź Markkar.
Jakiego kalkulatora używałeś? Możesz coś podesłać? ;)
Jeszcze mam pytanie: jaką dł szprych Ci wyliczył dla tej 19 calowej rafki? Rafka oczywiście klasyczna stalowa 19x1,4 cala? Pytam by zrobić sobie symulację na tym kalkulatorze - czy wyliczy mi tę długość co Tobie bym przy wyliczaniu swojej zrobił tak samo :)

markkar - Wto 17 Paź, 2017

Kalkulator najpopularniejszy: http://www.ebikes.ca/tools/spoke-calc.html. Wypełniałem danymi wg opisu z blogu tasa http://ebike.nexun.pl/szprychy-co-jak-gdzie/ i wyszło 124mm dł. - zgadzało się idealnie. Felga excel alu 19".
Szprychy zamówiłem tu: http://www.maxev.pl/p312,...e-z-nyplem.html i za 2 dni miałem u siebie.

Dlugas - Czw 19 Paź, 2017

Markkar,jaką masz tę obręcz na szerokość ? 1,4; 1,85? Mogę kupić Excela 19cali o szerokości 1,4 i zastanawiam się czy się nada - tzn czy nie będzie za wąska do opony 2,75 - 3 cale a na wytrzymałość będzie chyba dobra? Myślałem jeszcze o stalowej 19x1,4 - cena jest zachęcająca :)
Zrezygnowałem z 16cali bo mi zepsuje geometrię roweru ;)

markkar - Pią 20 Paź, 2017

Pod QS v3 mam 2,5" (74mm w najszerszym), i jest zbyt szeroka jak na mój gust. Mam jeszcze 1,85" (chyba coś ok 60mm, nie mam jak zmierzyć) przy mxus i ta jest idealna.
sietaz - Nie 22 Paź, 2017

Ściągam qs'a 35H przesyłką lotniczą, wkrótce się przekonamy czy jest tak dobry jak myślę. Razem z nim będzie sterownik YKK z bluetooth
Rugorlos27 - Nie 22 Paź, 2017

Gdzie kupiłeś, ile dostawa?
sietaz - Nie 22 Paź, 2017

Bezpośrednio z qs'a. Sama dostawa 120$ plus podatki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group