To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - E-BAIK-owe pogadanki uliczne

Rugorlos27 - Śro 13 Wrz, 2017

Cytat:
pukając w skrzynkę ramy i odparł: "...ale tu musi siedzieć silnik..."

Z tym tekstem też spotkałem się nie raz.
Ostatnio nawet słyszałem wersję że skrzynka to RADIO :shock: .

WojtekErnest - Śro 13 Wrz, 2017

Centrum W-wy, ul. Nowy Świat, ruszamy, obok mnie okolo 35 letni 'kolarz', w wypasionym stroju i rowerze. Mijam go bez trudu, Stajemy po kilkuset metrach na kolejnych światłach. Zdyszany ogląda mnie i rower. Znów ruszamy, sytuacja się powtarza. Z tyłu słyszę 'K.rwa CO TO jest ???".
Odpowiadam : składaczek :-)

ravkill - Śro 13 Wrz, 2017

Rugorlos27 napisał/a:
Cytat:
pukając w skrzynkę ramy i odparł: "...ale tu musi siedzieć silnik..."

Z tym tekstem też spotkałem się nie raz.
Ostatnio nawet słyszałem wersję że skrzynka to RADIO :shock: .


No ja mam aku w przednim bagażniku, i bez przerwy mnie pytają, po kiego grzyba to wielkie radio tam wożę...

maciex93 - Śro 13 Wrz, 2017

90% ludzi jacy mnie zaczepiają pytają się czy ładuje się rower jak pedałuję, śmiejecie się ale tak jest :P
misiek998 - Pon 09 Paź, 2017

W mojej okolicy nie ma zbyt wielu dużych miast, a jak to mówią psy dupami szczekają, więc cieszę się że jestem jedyny z elektykiem, a najlepiej to jeździ mi się w kominiarce po nocy jak mnie nie widać :)
Ostatnio jakieś dzieciaki cieszyły się że widziały ninja, ale ja nie o tym.
Wyjechałem raz z lasu i widzę piękne równe pole chyba coś zasiali to wskoczyłem i jadę a im szybciej jadę tym mniej trzęsie, to lecę tym polem ponad 40 i widzę stoi niedaleko jakaś rodzinka kopia coś, to głupio zawrócić, zatrzymam się i zagadam. Stoję obok nich im kopary opadły i patrzą na mnie... Y przepraszam, którędy do drogi? Jeden pokazał palcem i tak stoją usta rozdziawione nic nie mogą powiedzieć, to powiedziałem tylko dobra dzięki i wystartowałem dalej. Nie zapomnę tego widoku długo.
Co do ładowania nogami, odpowiadam pytaniem na pytanie czy chcieli by pedałować 200km żeby chwilę pojeździć :)

Passat_EQ - Śro 11 Paź, 2017

Mitar napisał/a:
Najczęściej:
"Ile to ma zasięgu"
"Ile kosztuje"

Ze zajomym urządzamy nawet polowania na kolarzy, liczą się tylko ci ambitniejsi.
+1pkt za zmęczonego +5pkt za takiego podczas treningu +10 za takiego co podejmuje wyzwanie
+15 pkt za motor

Są jeszcze punkty stylu
+10 pkt jak wyprzedzasz któregoś z wymienionych pedałując w druga stronę :twisted:

Z ciekawszych zdarzeń miałem taką sytuację ,że wyprzedzałem na światłach stojące w kolumnie auta.
Pierwsze auto stało dość spory kawałek od lini więc grzecznie ustawiłem się przed nim i czekałem na zielone.
Pan z auta za mną uchylił okno i powiedział "Po co się pan ryjesz jak zaraz będę musiał Pana wyprzedzić", odwróciłem się i widząc Pana nastawienie nie chiałem z nim polemizować tylko odparłem "Zobaczymy" :grin:
Oczywiście Pan został daleko w tyle i reakcji nie widziałem.

Pewnie sam na jego miejscu też bym się wkurzył ,że mi jakiś rower blokuje drogę.

Jestescie bez serca. To jest okradanie ludzi z pasji. Tak jakby zabrac dziecku szpadelek :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group