To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Koszyki do łączenie po trójkącie (plaster miodu)

markkar - Czw 22 Lut, 2018

maciek72, rozumiem Ciebie ale zamówienia małych ilości to dla mnie zbędna logistyka. Jak miałbym się tym zająć i angażować się w to czasowo to podniósł bym cenę minimum do poziomu sklepu. Zaoszczędzony czas wolę poświęcać na rozwijanie kolejnych projektów/produktów.

Z bieżących informacji koszyk x2 jest już gotowy. W przygotowaniu jest uchwycik na przewody BMS. W następnej kolejności jest koszyk x6 a jeszcze w następnej taśmy od 1p do 4p z wycięciami.

maciek72 - Czw 22 Lut, 2018

Ok,życze kolejnych dobrych pomysłów.
mrgiver - Czw 22 Lut, 2018

markkar napisał/a:
zamówienia małych ilości to dla mnie zbędna logistyka. Jak miałbym się tym zająć i angażować się w to czasowo to podniósł bym cenę minimum do poziomu sklepu. Zaoszczędzony czas wolę poświęcać na rozwijanie kolejnych projektów/produktów.


Jak to przeczytałem, to przypomniał mi się ten wpis: http://jakoszczedzacpieni...inninja-czesc-3 . Jest długi, ale warto poczytać. Część 1 i 2 też. Choc dotyczy książek - to może dało by radę jakoś z tych rozwiązań zaczerpnąć? I np. zlecić komuś obsługę "drobnostek" ? Albo i całości?
To tylko taki luźny pomysł z mojej strony, bo sobie tak skojarzyłem.

markkar - Pią 23 Lut, 2018

Ok dzięki za podlinkowanie, jak znajdę chwilę na pewno przeczytam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group