To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Falcon na Mxus 5K-Turbo 5000W 55H (25x4)

pastek5 - Wto 28 Lis, 2017

Nie możliwe, nie będzie się dało na tym jeździć z powodu niskiej wagi.
pawextelinfo - Wto 28 Lis, 2017

Inna geometria dłuższy wahacz itp.
Niestety na Falconie nawet przy 90 km/h podmuchy boczne jak dziś sprawiały, ze trzeba było korygować tor jazdy kierownicą

tas - Wto 28 Lis, 2017

Na zwykłym rowerze by Cię zmiotło z drogi :D
pawextelinfo - Wto 28 Lis, 2017

Wiem, ale oni cos mówią o 130km/h i 3s do setki :shock:
tas - Wto 28 Lis, 2017

ojtam ojtam, marketing też ważny jest :P
ravkill - Śro 29 Lis, 2017

pastek5 napisał/a:
Nie możliwe, nie będzie się dało na tym jeździć z powodu niskiej wagi.


4 kg parów dziennie, i będzie się po roku dało... Rower może być lekki, byle żeby całość ważyła swoje..

Rysiekkk - Śro 29 Lis, 2017

Jak mi ostatnio (przy 120-130km/h) dmuchnęło z boku, na moto 600ccm, to byłem letko pos*any :lol:

a na takim "rowerze" to ja tego nie widzę :roll:

Tak czy śmak - przewidywane osiągi robią wrażenie :cool:

ravkill - Śro 29 Lis, 2017

ostatnie ebajki Areckiego to nie sprzet dla ludzi. Gdzieś widziałem film, że na nich tylko Śmierć śmiga.. I to w dodatku miała być reklama... Ale jest to jakaś metoda, żeby z Watowicy Złośliwej się wyleczyć. Pykacz się chyba wyleczył..
Bujakoto - Śro 29 Lis, 2017

ravkill napisał/a:
ostatnie ebajki Areckiego to nie sprzet dla ludzi. Gdzieś widziałem film, że na nich tylko Śmierć śmiga.. I to w dodatku miała być reklama... Ale jest to jakaś metoda, żeby z Watowicy Złośliwej się wyleczyć. Pykacz się chyba wyleczył..


W przypadku Pykacza nie chodzilo o moc ani o predkosc. Jechal 40km/h, wyjechalo mu auto wlaczajace sie do ruchu (wyjazd z posesji). Obaj kierowcy sie widzieli, po prostu sie nie dogadali.

pastek5 - Czw 30 Lis, 2017

Nie powinno brać się 300A z bateri szczególnie w koszykach klejonych. Przy teście na cegle akumulatora 22s 20p vtc 6 tylko 35 amperami cały akumulator rozladowywal się przeszło dwie godziny i osiągnął 50 *C.
Przy testach akumulatorów 20s16p np Sanyo bl test wykazał max 45*C przy tym samym prądzie rozładowania.

umbur - Czw 30 Lis, 2017

pastek5 napisał/a:
Nie powinno brać się 300A z bateri szczególnie w koszykach klejonych. Przy teście na cegle akumulatora 22s 20p vtc 6 tylko 35 amperami cały akumulator rozladowywal się przeszło dwie godziny i osiągnął 50 *C.
Przy testach akumulatorów 20s16p np Sanyo bl test wykazał max 45*C przy tym samym prądzie rozładowania.

Teraz dochodzi 30 stopniowy upał, akumulator w stalowej ramie na słońcu i może być ciekawie.

niegodny - Czw 30 Lis, 2017

Jaszcze chwila i do rowerów montujemy skrzydła, śmigło - będziemy latać :mrgreen:
niegodny - Czw 30 Lis, 2017

Umbur a kiedy smok będzie gotowy?
umbur - Czw 30 Lis, 2017

niegodny napisał/a:
Umbur a kiedy smok będzie gotowy?

To będzie Czarna Wdowa. :grin:
Jestem gdzieś w połowie. Wrzucę znowu kilka zdjęć jak będzie chwila.

niegodny - Czw 30 Lis, 2017

Czekam z niecierpliwością.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group